Хубав Епилатор ???

  • 10 534
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 253
E ако това, което е посочила Ета е екфолииращата гъба - изобщо не помага! Точно такава си бях купила към някакъв предишен епилатор и няма грам ефект срещу забиване на косъмчета. Прекалено леко екфолиира.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 122
хаххаха не не е това Simple Smile в линка, който ета пусна има снимка и коментар...
на тази последната снимка по-точно е приставката с бялото накрая...тази най-отпред.

# 32
  • Мнения: 6 909
хаххаха не не е това Simple Smile в линка, който ета пусна има снимка и коментар...
на тази последната снимка по-точно е приставката с бялото накрая...тази най-отпред.
Всъщност му викат ексфолиращо пухче и е точно въпросната гъба от снимката.
Това, което имаш ти предвид си е ексфолираща приставка. Аз лично не вярвам да докара чак такъв ефект като споменатата пемза (която не съм ползвала, ексфолиантите не вършат ли същата работа?).

# 33
  • Мнения: 1 253
Аз лично не вярвам да докара чак такъв ефект като споменатата пемза (която не съм ползвала, ексфолиантите не вършат ли същата работа?).

Ексфолиантите би трябвало да вършат работа, но нека някой който е ползвал и е доволен да сподели, защото аз нямам опит с тях.

# 34
  • Мнения: 6 909
Ексфолиантите би трябвало да вършат работа, но нека някой който е ползвал и е доволен да сподели, защото аз нямам опит с тях.
Е аз ползвам и върши работа, по-голямата част от косъмчетата излизат. Остават само някои, които са по-дълбоко под кожата.

# 35
  • Мнения: 44



Ако това е ексфолиращата гъба, то можеш да я намериш навсякъде  Laughing
[/quo






Az syshto polzvam tozi epilator i sym mnogo dovolna! Ne se hvashtaite za gybata tq e nai-obiknovena kakto vsi4ki onezi koito se prodavat po magazinite. No epilatora nqma greshka. Opredeleno po dobyr e ot tezi na Braun. Polzvala sym i dvete marki.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 122
E, тя темата е на почти година, отдавна съм си избрала и купила епилатор....Wink

# 37
Ще се намеси и един любопитен мъж Grinning,който иска да знае поне от изчетеното разбрах,че ще е Филипс,но бързо ли става епилацията,защото не болката,а времето за което става с тези обикновените е направо убиващо?
Благодаря Ви!

# 38
  • Мнения: 11 004
На мен не ми се струва бавно, прилично бързо си е. Пък и хубавите неща не стават бързо. Wink

# 39
  • Мнения: 824
Ето линка към епилатора без бръснещата глава. Има и снимка Simple Smile
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028415

Моят е същия,но с повече приставки и бръснеща глава.Няма нищо общо със стария Браун.Много съм доволна.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 521
Ще се намеси и един любопитен мъж Grinning,който иска да знае поне от изчетеното разбрах,че ще е Филипс,но бързо ли става епилацията,защото не болката,а времето за което става с тези обикновените е направо убиващо?
Благодаря Ви!

Цели крака и ръце плюс бикини зона за около час при мен, но нали разбираш, че това зависи от количеството косми на определена площ!  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 322
Аз имам един много стар модел на Филипс, беше и евтин, но ми върши чудесна работа.

# 42
  • Мнения: 1 027
Това е моят епилатор:



Има приставка за намаляване на болката и друга за труднодостъпни места, като подмишници и линия на бикините.

Много съм доволна и е под 100 лева.  Heart Eyes


Моят е същия и съм много доволна, а и доста време вече го ползвам  Peace

# 43
  • Мнения: 3 830
Моят е такъв и съм много доволна вече трета година:
http://www.electron.bg/images/Braun2170.jpg

Сега искам този:

# 44
  • София
  • Мнения: 44 122
Ето линка към епилатора без бръснещата глава. Има и снимка Simple Smile
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028415

Моят е същия,но с повече приставки и бръснеща глава.Няма нищо общо със стария Браун.Много съм доволна.

Аз в крайна сметка също този взех, с многото приставки, за 1 година точно 3 пъти съм го ползвала, ужасно ме боли...Sad явно епилаторите не са за мен....

Общи условия

Активация на акаунт