Погача на 5 месеца?

  • 1 472
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз,само да питам,защо си яла лук и там другите вкуснотии и какво си правила 3 дена у вас/без лоши чувства/.А,пък за питка на 5 месечно бебе не съм чувало,но ако,е за купона всичко може Peace

 newsm78

# 16
  • Мнения: 5 362
Питка правихме на прощъпулника,а на 40-я ден не.Тогава ходихме само в църква.
Струва ми се малко късничко за погача...  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 965
Изобщо не виждам смисъл в усложняване на живота.
А пък да ям лук (кърмех, а лук, чесън и т.н. не се препоръчват на кърмачки) и да ми мажат децата с брашно ми се струва малко попресилено. Едната има трапчинка и без да е мазана  Wink.
Не сме правили такива неща.
На изписването дойдоха, взеха ни (моите родители, свекърите и леля ми), черпих ги вкъщи по 1 бонбон и всеки по домовете, а аз легнах да спя.
На 40-тия ден ги заведохме на църква и после гостувахме (на кафе) у леля ми - тогава ги поканихме официално за кръстници на децата.
Няколко дни след това събрах най-близките (пак са много народ, де - родителите ни, кумовете ни, леля ми, зълвите ми и най-близката ми приятелка) да видят децата - каних ги на обяд, имаше и мъже, кумата ми разчупи питка над децата. Това е.
За прохождане питка не съм правила.

# 18
  • Мнения: 674
 noel, то не е за смях, а за срам Embarassed Embarassed Embarassed! Ама който слуша стари баби, изкуфели, да си сърба попарата!
 Луда ли съм била, не знам! Вместо следродилна депресия, ме е хванало явно следродилно изглупяване!!!   
 Сама като си чета какво съм написала..... Sick

Общи условия

Активация на акаунт