Обзор

  • 10 685
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
последно има ли режим на водата или не ?
Има, но само през нощта.
Е и това е все пак добре

# 46
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
 smile3515 smile3511
не ходете в обзор и по особенно в хотел Одессос
Нямам думи но сте ви разправям по късно и снимки сте пусна да видите за какво става въпрос

# 47
  • Мнения: 529
Преди седмица се върнахме от Обзор и не съм очарована  Sad
Ако харесвате почивки на места като Китен или Приморско, значи е ОК.
Ние бяхме в х-л Казабланка, хотела е добре,но  около него е строителна площадка, улиците не са асфалтирани и такъв прахуляк се вдига от морския бриз или от автомобилите, че.........  Sick а и плажа отпред е  мръсен. От втория ден ходехме на плаж на бившия къмпинг (сега "Обзор бийч ризорт"), там плажа е чист и поддържан.

# 48
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Леле, аз точно в Обзор мислех да заведа моите мъже Rolling Eyes вече наистина не знам къде да търся подходящо място с 2 дребчовци Sad

# 49
  • Мнения: 1 284
Ние ходихме в Обзор и съм доволна, бяхме на квартира  Peace

# 50
  • Мнения: 678
ходила съм на Обзор 2-3 пъти ( около 2000 г )
биле сме на квартира , от хотели нямам впечатления.
Винаги ми е харесвало там - по спокойно е , цените са добри не е скъпо , има и балкан - разхпждаш се из природата след обед по хладничкото , абе с една дума Обзор винаги ми е харесвал.  Grinning

# 51
  • Мнения: 4 916
smile3515 smile3511
не ходете в обзор и по особенно в хотел Одессос
Нямам думи но сте ви разправям по късно и снимки сте пусна да видите за какво става въпрос

Ще чакам снимки, защото ми стана много любопитно - тъкмо бях решила да отидем там в средата на септември за няколко дни.

# 52
  • Мнения: 3 674
ФРИГ...и на мен ми стана интересно за Обзор.... Thinking Чак такава голяма трагедия ли е там в този хотел наистина... newsm78 Пиши за какво става въпрос...и чакаме снимки Wink

# 53
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ние ходихме в Обзор и съм доволна, бяхме на квартира  Peace

Къде, адрес/тел имаш ли? Става ли за бебе и 2годишно?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Да дам и аз отзиви за Обзор, че бях проявила интерес по погрешка Mr. Green
Това градче съм го виждала преди 2 години последно-спокойно, чисто, готини кръгли барове на плажа със страхотна Маргарита.... И някак си мислех, че само са построили 2-3 големи хотела в единия край и не е възможно да се затлачи тази дълга плажна ивица....Уви! Шок и ужас изпитах, като видях за какво иде реч. Мръсотия, прах, кал, строежи, гъчканак и никакъв въздух. Добре, че не бях платила предварително....и газ към Албена-за там само хубави неща мога да кажа.

Става ли за бебе и 2годишно?
Ми според мен не става. Към всичко казано мога да добавя, че улиците са страшно наклонени и ми е трудно да си предствавя разходка с количка, 2 годишно и плажни принадлежности, освен ако не сте в някой от хотелите на плажа, но около тях пък е грандиозна строителна площадка.

# 55
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ужас! Количка така или иначе не се наемам да мъкна, наклонените улици не ме плашат, защото и тук са баири, но виж калта и мръсното...Къде сте били в Албена вие?
Вече ме тресе песимизъм  Cry

# 56
  • Мнения: 1 263
Къде ги видяхте тези строежи, кал и прахоляк Rolling Eyes Според мен си беше съвсем нормално курортно градче. Естествено ако не се навреш на квартира около автогарата - там определено си е гадничко... Попрепълнено е с народ - нормално за август. На плажа беше направо гъз върху гъз, но на платените чадъри - проблем никакъв - съвсем спокойно си беше и дори широко. Mr. Green

# 57
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Къде ги видяхте тези строежи, кал и прахоляк Rolling Eyes Според мен си беше съвсем нормално курортно градче. Естествено ако не се навреш на квартира около автогарата - там определено си е гадничко... Попрепълнено е с народ - нормално за август. На плажа беше направо гъз върху гъз, но на платените чадъри - проблем никакъв - съвсем спокойно си беше и дори широко. Mr. Green
Еее това вече е светлинка в тунела Sunglasses
Някой няма ли да препоръча квартира все пак Flutter

# 58
  • Мнения: 3 211
Леле, аз точно в Обзор мислех да заведа моите мъже Rolling Eyes вече наистина не знам къде да търся подходящо място с 2 дребчовци Sad
Албена
Елените

# 59
  • Мнения: 302
Много си зависи по кое време на годината ще се отиде-миналата година през първата седмица на август наистина беше голяма гъчканица,но тази година ходихме края на юли и определено беше по-спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт