бяло кафеникаво течение при ранна бременност

  • 18 758
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ох момичета ходих на лекар всичко  е ок.  Лекарят каза че сигурно се е получило от плацентата , която е малко по- ниско , но се надява да се оправят нещата с развитието на бременността .
Бебо е малко  по-големичък .
Пожелавам  на всички много здраве

Лека бременност ти пожелавам. Пази се повече и докато не спре кървенето, по-добре си взема отпуска и си полежавай у дома. Слушай патило.  Wink

# 16
  • Мнения: 1 081
Щом си отишла на лекар - добре! По принцип кафеникаво течение значи кървене. Повече лежане и почивки. Успех и леко бременеене!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 437
Много съм притеснена, преди около 1 час отидох в банята и като си свалих бельото забелязах някакво слузесто леко кафеникаво-бежово петно. Като си взех душ се облякох и си сложих ежедневна превръзка. От тогава до сега на превръзката има от същото течение около 1 ч. л. от това течение. Нямам болки. Моля ви кажете ми дали това е нормално. Или по спешност трябва да се отбия при лекар.  Sad Преди това съм нямала никакви проблеми. Нито течение повече от нормалното за мен, нито болки.

# 18
  • Мнения: 5 391
Каквото и да е течение по време на бременност е тревожно, обърни се към лекар.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 244
Лекар.
Особено щом е "кафеникаво-бежаво". Може и да не е повод за притеснение, но може и да е.

# 20
  • Мнения: 526
 Не е нормално,разбира се,независимо,че нямаш болки и течението е слабо.Отиди на лекар задължително.

# 21
  • Мнения: 711
И моят съвет е да отидеш на лекар  колкото е възможно по-скоро. Но не се притеснявай най-вероятно всичко ще е наред, но трябва да те прегледат. Аз бях с кървене дори в началото, а ето ме сега вече съм в 9ти месец и нямам търпение бебо да излиза.  Peace

# 22
  • Мнения: 6 619
Непременно се консултирай с лекар.Дано всичко да е наред! Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 589
Иди на лекар на всяка цена. Дано всичко е ок. Hug

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 23:05 от passion

# 24
  • Мнения: 4 700
Задължително отиди на лекар. Може да не е сериоzно, но zадължително трябва да те прегледа лекар.  Peace

# 25
  • Мнения: 473
Знам, че и моят въпрос ще е като по горните но да попитам и аз.В 8 г.с.съм, и от два дни имам течение което не е нито кървене, нито бяло - мога да кажа че е с цвят на боза. Може ли да е нещо като белязване, защото съвпада с дните на менструален цикъл, ако не съм бременна ?

# 26
  • Мнения: 229
До колкота съм запозната лекото прецапване в началото на бременността и  до 20 г. с  е заплашващ аборт.Аз също имах такова в 9 г.с . и ми казаха , че се дължи на хормонален дисбаланс.Изписаха ми Утрогестан , който пих до 16 г.с .Трябва да лежиш повече и никакво напрежение и умора.Лек ден

# 27
  • Мнения: 77
И аз имах леко кафеникаво зацапване и пия Дуфастон. Всеки път като ходя до тоалетната си гледам гащичките. Може и от стрес да е. Тъй като съм на нова работа и ми се наложи да пътувам 500 км шефа каза или работата или бременността. Ест., че избрах второто.

# 28
  • Мнения: 473
Знам, че и моят въпрос ще е като по горните но да попитам и аз.В 8 г.с.съм, и от два дни имам течение което не е нито кървене, нито бяло - мога да кажа че е с цвят на боза. Може ли да е нещо като белязване, защото съвпада с дните на менструален цикъл, ако не съм бременна ?
Здравейте, отидох на лекар и ми поставиха система. Не останах в болницата по мое желание. Изсписаха ми Дуфостон и но-шпа да пия първите три дни, след това само при нужда. Като видях че на бебето му тупка сърчицето, малко се успокойх.

Общи условия

Активация на акаунт