Колко време ви държи влюбването?

  • 11 235
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
Чакай малко, ние с теб познаваме ли се?! Откъде знаеш?

Неее, какво говориш, за пръв път се срещаме в интернет пространството... Mr. Green

Хвърлих ти един боб и разбрах... Whistling

Нещо телефонче нещо син сити нещо мултиплейс нещо бедруум нещо да ти хвърля и аз едно бобче ако съм на ход или или или?

# 76
  • София
  • Мнения: 7 097
Нещо телефонче нещо син сити нещо мултиплейс нещо бедруум нещо да ти хвърля и аз едно бобче ако съм на ход или или или?

Сори, баце...Нямам си телефонче, от дълго време спестявам от закуски за джиесемче, но още не съм успяла... Rolling Eyes
А и тези, дето ги изреждаш, какво са - имена на заведения ли  newsm78

# 77
Нещо телефонче нещо син сити нещо мултиплейс нещо бедруум нещо да ти хвърля и аз едно бобче ако съм на ход или или или?

Сори, баце...Нямам си телефонче, от дълго време спестявам от закуски за джиесемче, но още не съм успяла... Rolling Eyes
А и тези, дето ги изреждаш, какво са - имена на заведения ли  newsm78

Търговец съм и за мен е въпрос на престиж да бъда забелязван в популярни места. Не си мисли, че ми харесва - просто веднъж завърти ли те става страшно... Продавам 5 кила.

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
Търговец съм и за мен е въпрос на престиж да бъда забелязван в популярни места. Не си мисли, че ми харесва - просто веднъж завърти ли те става страшно... Продавам 5 кила.

Аз пък съм домакиня и за мен е въпрос на престиж да бъда забелязана в кухнята над мивката с мръсните чинии и печката с тенджерите. И на мен така - не ми харесва, ама веднъж завърти ли те... ooooh!

# 79
Търговец съм и за мен е въпрос на престиж да бъда забелязван в популярни места. Не си мисли, че ми харесва - просто веднъж завърти ли те става страшно... Продавам 5 кила.

Аз пък съм домакиня и за мен е въпрос на престиж да бъда забелязана в кухнята над мивката с мръсните чинии и печката с тенджерите. И на мен така - не ми харесва, ама веднъж завърти ли те... ooooh!

И кво ми се рекламираш тогава. Седи мирно и гледай влюбено.

# 80
  • София
  • Мнения: 7 097
И кво ми се рекламираш тогава. Седи мирно и гледай влюбено.

Прав си - отивам при прането.

# 81
  • Мнения: 3 835
И кво ми се рекламираш тогава. Седи мирно и гледай влюбено.

Прав си - отивам при прането.

Нати, да дойда да ти помогна за прането, ако искаш? newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, да дойда да ти помогна за прането, ако искаш? newsm78

Ако обещаеш дрехите отпред, бельото на задните въжета и съответно щипките по цветове, може... Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 835
Нати, да дойда да ти помогна за прането, ако искаш? newsm78

Ако обещаеш дрехите отпред, бельото на задните въжета и съответно щипките по цветове, може... Mr. Green

Ох, олекна ми, честно, мислех, че ще ме пратиш да мия чинийте. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт