Деца обути с чехли и джапанки.

  • 12 572
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Доня Туфиня
[/quote
А в нашата градина не разрешават децата да са с чехли.  Grinning
Не сте ли в Ян Бибиян? И Дария е там и почти цялата група ходи с чехли и джапанки, особено откакто почнаха да посещават басейна. Може би само за по-малките са въвели това ограничение.
Да там е. За пръв път чувам за басейн. Явно е за по-големите.
Веднъж Кейти искаше да остане с чехличките си, но госпожата се запъна. Можело да се спъне и да се удари.
Не ги приемат с чехлички.

# 106
  • Мнения: 5 539
В детската градина цялата група ходят с чехли и Ева пощуря и тя по тази мода.
А в нашата градина не разрешават децата да са с чехли.  Grinning

Браво, похвална инициатива Peace
Аз бих забранила и други неща, но това е предмет на друга тема Simple Smile

# 107
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Цитат на: Доня Туфиня
[/quote
Да там е. За пръв път чувам за басейн.
Е, то басейн е малко силно казано, но така го водят. В двора отзад до баскетболното игрище -  на три стъпълца в земята, ходят преди обяд и си топят крачетата, но за първи път от тази година (трета група). Дори днес сутринта имаше едни по-мънички там, които дружно скандираха-"Кейти, Кейти", може би за твоята госпожица ставаше дума-момиченцетео беше с татко си.

# 108
  • Мнения: 8 769
Е, то басейн е малко силно казано, но така го водят. В двора отзад до баскетболното игрище -  на три стъпълца в земята, ходят преди обяд и си топят крачетата, но за първи път от тази година (трета група). Дори днес сутринта имаше едни по-мънички там, които дружно скандираха-"Кейти, Кейти", може би за твоята госпожица ставаше дума-момиченцетео беше с татко си.
Да, за мойта е било. Blush Мъжа ми ми се обади сутринта да ми докладва. Беше много горд, че децата я обичат, и в същото време възмутен, че тя не ще да ходи на градина....
Площадката им наистина е там отзад, но не съм виждала басейн.
Ама съвсем изместихме темата, извинявам се!

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Нямам нищо против чехли или джапанки. Силви има джапанки които ползва на терасата или когато сме на плаж. В къщи ходи боса ако е по-хладно по чорапи. В градината и на улицата е със сандали, по-удобно е за игра, а и се спъва по-малко.

# 110
  • Хасково
  • Мнения: 726
Аз също не обичам чехли и джапанки за дълги разходки, затова и на децата не купувам такива. Малката има едни джапанки само за банята да не се пързаля, а големия за плаж. Другото е сандали и обувки.
и ние сме така

# 111
  • Мнения: 2 439
Джапанките са само за плаж в къщи.

# 112
  • Мнения: 5 103
До сега не съм взимала на малката, а до 3 гоодини не мисля и да и купувам.

# 113
  • Мнения: 4 406
има си джапанки и си ги харесва, но не са му удобни за дълги преходи, затова се обува с тях само у дома  Grinning

# 114
  • Мнения: 603
Има чехли за в къщи. Би тр да ги обува, когато ходи в коридора, кухнята и бяната. Но на практика това се случва много рядко. Обикновено си ходи бос.
На вън и в градината ходи със санадали

# 115
  • София
  • Мнения: 7 673
Сега лятото навън със сандали, вкъщи и на плаж - с джапанки. Като пътуваме, до колата също е с джапанки, като вътре ги събува.

# 116
  • Мнения: 4 516
В къщи Стефан не мож го накара да обуе каквото и да било. Когато прохождаше, си носеше обувките на Колев, сега вече е бос. За навън е влюбен в сандалите си. Иначе има един чифт чехли, купени за почивката след седмица, но нещо не може още да ги носи добре, макар че имат и ластик за петата отзад.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 298
Имаме джапанки за банята и за морето (на плажа), понякога ги обува и у дома, но основно ходи боса (като изключим мерака да обува моите чехли и обувки), много рядко с тях отиваме за 5-10 минути до магазина до нас.

Иначе навън ходи със сандали сега лятото, обувки или маратонки и ботуши според сезона- купуваме на Перлина и DC (за маратонките), и на двете марки с ортопедични подметки и всичко обхваща глезена.

# 118
  • Мнения: 901
През последните 14 години моля дъщеря си да носи каквото и да е на краката си вкъщи. Тц, шляпа боса и това е. Няма и нищо на глезените или на стъпалата в резултат на тази слободия.

# 119
  • Мнения: 500
За пръв път това лято купихме на дъщеря ми джапанки и тя е влюбена в тях!Но и разрешавам да ги носи само в мое или на баща и присъствие,че ме е страх да не падне...А иначе детето си се чувства страшно удобно с тях.

Общи условия

Активация на акаунт