Aнонимно и безплатно- скринингово изследване за Хепатит В и Хепатит С

  • 2 545
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 292
Някъде в темата пишеше , че е беzплатно.
А zа ваксините, уж в България zдравната zастраховка е zадължителна, zа да може човек да се лекува беzплатно.
И другото е, че явно и да zнае , че е болен и да иска да паzи другите , май няма да намери условия zа това. както в примера със zъболекаря.

# 31
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Много странно.
Именно зъблекар преди години зарази мъжът ми с хепатит Б.
И вервайте ми...това не може да остане скрито дълго. Хораат пожълтяват, става им лошичко и ако пак не се сетят да идат на лекар,камбаните бият динг-данг-донг.

# 32
  • Мнения: 2 759
Много странно.
Именно зъболекар преди години зарази мъжът ми с хепатит Б.
И вервайте ми...това не може да остане скрито дълго. Хората пожълтяват, става им лошичко и ако пак не се сетят да идат на лекар, камбаните бият динг-данг-донг.
                   Реза, за съжаление Хепатит В често може да мине без каквито и да е симптоми. Както беше при мен. И аз от зъболекар  ooooh!.

# 33
  • Мнения: 2 759
Някъде в темата пишеше , че е беzплатно.
                    Безплатно е по споменатите акции. Ако отидеш да се изследваш през друго време, ще трябва да си платиш.

...И другото е, че явно и да zнае , че е болен и да иска да паzи другите , май няма да намери условия zа това. както в примера със zъболекаря.
                    Напротив, когато искаш начин винаги се намира  Peace.

# 34
  • Мнения: 2 759
                    Само да напомня, че кампанията за анонимно и безплатно изследване за Хепатит В и Хепатит С продължава със скринингови акции в Пловдив и Плевен.

# 35
# 36

Общи условия

Активация на акаунт