Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 16

  • 14 511
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 959
Момичета, благодаря Ви за хубавите и мили думи по моя повод! Наистина придадохте страхотен привкус на празника, макар и ден след празника. Благодаря Ви отново! Да Ви се връщат топлите и сърдечни пожелания!

Пупонка,
Честит Рожден Ден, столична Лъвице!


Бъди здрава, късметлива, усмихната и имай най- лекото раждане! Приятен празник!

Силви, честит Ти втори син!
Да Ти е живо и здраво детенцето, бързо възстановяване и ще Те чакаме да се включиш с повече инф- я за новороденият младеж и бате Коко.

Рая, честит Рожден Ден и на Никол!
Да Ти е жива и здрава малката палавница и само поводи за радост да Ви носи!

# 211
  • Мнения: 88
Пупонче, честит рожден ден!!!!
Да си жива и здрава, обичана мама и съпруга
!!!
Рая да е жива и здрава малката Никол, нека да расте в безгрижно и незабравимо детство!!!!  bouquet
Прегръдки и целувки от нас  bouquet Hug Hug Hug Hug

# 212
  • Мнения: 210
4ЕСТИТО И ОТ МЕН НА ВСИ4КИ РОЖДЕННИЦИ И НА СИЛВИ ЗА БЕБЕНЦЕТО!
                               
                               БЬДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО,МНОГО ЩАСТЛИВИ!



 Искам да питам майките които са родили тук в Канада,кога запо4ват да се изплащат на децата 4айл такс бенефит.Колко време след раждането?
Пресварително ви благодаря!

# 213
  • Canada
  • Мнения: 272
Мама Sylvi, честито ти момченце!

Много здраве и късмет в живота да има!

Честит Рожден Ден, Пупонче!
Много щастие, обич и разбирателство в семейството!

Честит Рожден Ден, на Никол на Рая!
Безгрижно детство изпълнено с много усмивки!

Sneji, спокойно мила, всичко ще е наред! Peace Вие оздравявайте бързо! Hug Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 15:09 от rosist

# 214
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Искам да питам майките които са родили тук в Канада,кога запо4ват да се изплащат на децата 4айл такс бенефит.Колко време след раждането?
Ами аз си попълних бързичко документите - в общи линии родих на 22 декември и до към 5-10 януари бях попълнила и изпратила всичко и първите федерални детски получих мисля през февруари защото бяха за 2 месеца.

# 215
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Мацките в Монреал, които не кърмят или ползват добавка - имам оферта за по едно безплатно кенче храна от следните видове:
Nestle – Good Start 2 – 6-18 meseca (Iron Fortified with added Calcium. Omega 3 and Omega 6) – Godno do Sep. 27, 2007
Nestle – Good Start 2 – 0-12 meseca (Iron Fortified Omega 3 and Omega 6) – Godno do Oct. 20, 2007
Въпроса е, че трябва да го вземете до четвъртък от мъжа ми защото после той лети. Може и да се измисли някакъв вариант за препредаване ама ... става по-сложно.

# 216
  • Мнения: 399
Хейййййййй, мамите в Канада!!!
Научихте ли, че сестрите ни се прибраха от Либия?
Моля, само не казвайте, че не ви интересува.

# 217
  • Мнения: 3 932
Хейййййййй, мамите в Канада!!!
Научихте ли, че сестрите ни се прибраха от Либия?
Моля, само не казвайте, че не ви интересува.

M-да, страхотна новина Peace, чух я в колата тази сутрин, интересно mи е сега как държавата ще се справи с отговорността за здравето и адаптациата на тези хора в реалния живот...

...Аз пък днес посрещаm mаmа.

# 218
  • Canada
  • Мнения: 272
Страхотна новина за медиците ни! Peace

МИНЕрВАта - малко почивка за теб ще има значи Wink Hug

# 219
  • Мнения: 398
Momicheta, izvenete za bez kirilicata, no pisha ot rabotata za malko. Blagodaria na vsichki za pojelaniata kam moita skromna osoba :love:Trognahte me. Vchera mi beshte tolkowa spiashto i umoreno, i ne bqh v naj-dobrata si forma. To i dnes dremia cial den.

Mnogo se radvam za bebeto na Silvy i im jelaia leko vastanoviavane i mnogo semejno shtastie. Heart Eyes

Kalida, Chestit ti praznik i na tebe na kokili - da si ni vse taka mila i sveja. I Hug az se prisaedinqwam kam pojelanieto za wtora detska usmivka vyv vashia dom.  Laughing

Chestito na Nikol na Raia i mnogo shtastlivo detstvo!!!  bouquet

# 220
  • Мнения: 625
Добре е когато се четат само хубави неща Simple SmileНадявам се ,че всички много се радвате за медицинските ни сестри.И аз си имам хубава вест:намерих детска градина на детето мии днес му беше 4-ти ден.За жалост обаче много плаче и го вземам на обяд.Не знам как са били вашите деца,но моето нещо трудно се адаптира,не знам докога ще е така.Споделете.
Весел ден!!!

# 221
  • Мнения: 163
Не се притеснявай мамо Вени. И моята дъщеря плака ли плака първите седмици, минаха 3 месеца преди да посвикне и сега изобщо си се  разделяме без проблем. Ходих 2-3 дена с нея даже, а пък после я оставях до обяд и в един момент увеличих часовете до цял ден. НО си имаме традиционни неща при раздяла където ако аз посмея и тръгна без да направя някое от нещата става проблем CrazyГоре главата. Ще свикне и ще се радва да ходи.

Последна редакция: вт, 24 юли 2007, 22:51 от SweetyP

# 222
  • Мнения: 5 713
До месец и ние ще се присъединим към вас. Simple Smile
На мама Вени и Минервата ще сме съседи, в Ласал ще сме.

# 223
  • Мнения: 625
 Благодаря ти за успокоителните думи,SweetyP,не знам колко ще продължи всичко това ,но става все по-зле.Днес се страхува цял следобяд да не би да го заведа и ме кара постоянно да го приспивам.Предполагам,че се иска време да свикне.Иначе и аз го вземам веднага след като се нахранят и там не го оставям все още да спи.
 Вери,ще те чакам да се обадиш като се настаните,да обменим информация(може и от полза да съм).
 Ако някоя мама има рецепта за по-лесна адаптация на децата ще се радвам от сърце да я науча.

# 224
  • Мнения: 3 932
Страхотна новина за медиците ни! Peace

МИНЕрВАта - малко почивка за теб ще има значи Wink Hug

Мерси, ще се възползваме максимално...
А за теб вече съм избрала картичка, чакаме добрата новина...

Общи условия

Активация на акаунт