Умеете ли истински да се забавлявате?

  • 2 541
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Това правя цял живот и го умея най-добре!  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 6 743
По темата , да, мисля, че умея да го правя.Е има моменти в които ми е много тежко и не мога да се усмихвам - тогава изобщо не ходя на сбирки и се старая да не товаря родните си, а по-скоро някое другарче  Hug

Извън темата: "мирише" ми на Жоро 01 с друг ник  Joy Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 819
Добрутро първо на всички Hug ДАмаянти, обонянието ти е твърде правилно, ми се чини Mr. Green По темата: Старая се все повече (понякога насила) да се усмихвам и да гледам на проблемите откъм по-веселата и смешната им страна, но почти никога не успявам. Когато съм зле и без настроение, гледам да си трая и да не занимавам околните, защото мразя да се оплаквам и да мрънкам. Мъжа ми е много прав като казва, че човек колкото по-отрицателна нагласа има, толкова повече неприятни неща му се случват, един вид, сам предизвиква съдбата си, а когато се усмихнеш и поне малко опиташ да гледаш положително, проблемите се разрешават по-лесно и по-бързо. Прав е, както винаги, мамка му Mr. Green  И да, умея да се забавлявам и ОБИЧАМ да го правя, действа ми разтоварващо и много приятно, после съм RELOADED и готова за нови подвизи Hug И всъщност какво разбирате ВИЕ под забавление? Защото май всеки има различно виждане за забава - аз най- добре се забавлявам когато танцувам в някой клуб newsm68
Ейц, не мога да повярвам колко дълъг пост имам Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 08:44 от Пети

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 3 406
Да, по рождение.

# 35
  • Мнения: 4 473
Умея, да. Не във всяка компания се отпускам на 100%, но знам как да си правя веселото.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Да умея, но не във всяка компания. С приятелите си се чувствам най- добре и съответно разпускам идеално...

# 37
  • Мнения: 677
Силата ми е в забавата. Профи съм.

# 38
  • Мнения: 5 622
Не, не мисля

# 39
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Пред най-близките ми хора и да искам не мога да скрия ако ми е тежко и мисля за някакъв проблем. Така че си изпявам всичко без бой, за да не се притесняват като ме гледат потисната. И на тях, и на мен става по-леко така Simple Smile А иначе дори и в най-тъмните часове успявам да се засмея на нещо... разведрявам се лесно, макар че не забравям проблема.

# 40
  • Мнения: 15 619
Понякога се получава, понякога - не.
Зависи от мястото, компанията, настроението и ...  Laughing или   Sad или   Mr. Green, Wink, Heart Eyes, Joy

# 41
  • Мнения: 1 006
Мисля, че умея да се забавлявам и да се бъзикам.

Когато ми е тежко също често го обръщам на бъзик, но и успявам да се разрева в следващия момент.

Кумът ми ми казва, че това само аз мога да го направя - да се хиля като тиква и да ревна в същото време.

# 42
  • Мнения: 3 835
Понякога се получава, понякога - не.
Зависи от мястото, компанията, настроението и ...  Laughing или   Sad или   Mr. Green, Wink, Heart Eyes, Joy


 Wink

# 43
  • Мнения: 3 835
Мъжа ми е много прав като казва, че човек колкото по-отрицателна нагласа има, толкова повече неприятни неща му се случват, един вид, сам предизвиква съдбата си, а когато се усмихнеш и поне малко опиташ да гледаш положително, проблемите се разрешават по-лесно и по-бързо. Прав е, както винаги, мамка му Mr. Green  И да, умея да се забавлявам и ОБИЧАМ да го правя, действа ми разтоварващо и много приятно, после съм RELOADED и готова за нови подвизи Hug И всъщност какво разбирате ВИЕ под забавление? Защото май всеки има различно виждане за забава - аз най- добре се забавлявам когато танцувам в някой клуб newsm68
Ейц, не мога да повярвам колко дълъг пост имам Joy Joy Joy

Мъжът ти е много прав, наистина когато човек успява дори и в гадни моменти, да не се взима много насериозно, и да се надсмее над себе си и проблемите си, определено се живее по-лесно.
И аз много обичам да танцувам и да се забавлявам по клубове и разни заведения. Heart Eyes Изобщо винаги когато мога, гледам да се забавлявам, навсякъде. Е, не винаги и аз успявам.

# 44
  • София
  • Мнения: 900
Тео любима - джъст те ловим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А дали умея newsm78 newsm78 newsm78

Леле коф провокиращ куешчън  Joy Joy Joy

Винаги се забавлявам истински!!!
Чистя се от долни и кофти хора!!!
Давам шанс и ако поведението ми не се коментира  Mr. Green
продължавам да се забавлявам!!!
А ако се коментира - продължавам да се забавлявам още повече  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А дали умея newsm78 newsm78 newsm78

Брошура имам издадена по въпроса  Joy Joy Joy

Безумно позитивен човек и заразявам с настроение  Peace
И все пак - далеч съм и ревниво се пазя
от неморални, долни, интригантски и жалки среди  Mr. Green Sick Sick Sick

Жени, пазете си мАжете - пипам и прегръщам чужди  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт