Колбаси и други месни продукти

  • 5 341
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 343
Купувам различни шпекови салами. Който ми хареса, купувам пак. Филета- да. Суджуци и луканки- рядко. Кренвирши има много често в хладилника.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
вече и филета и шунки не купуваме...
Само печени меса от топлата витрина на някой голям м-н.
Па т'ва луканки, шпекови салами, кренвирши и наденици, забрави  Naughty Stop Мъж ми ще ме изгони заедно с покупката  ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 546
Шани като тези в била ли имаш предвид?
защото веднъж взехме да опитаме от техните "печени меса" и се оказа, че това е просто някакво филе, което явно вече не става за продаване сурово, та са го поопекли малко  Sick

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 343
Шани като тези в била ли имаш предвид?
защото веднъж взехме да опитаме от техните "печени меса" и се оказа, че това е просто някакво филе, което явно вече не става за продаване сурово, та са го поопекли малко  Sick

Така, така. И аз съм попадала неведнъж на подобни дивотии. Явно е масова практика.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ми не сме попадали досега на гадост. Хубави, вкусни и току-що печенки...
И да, като в Била, Хит, Кауфланд, Магазинъ345 и т.н.

# 20
  • Мнения: 5 362
Почти винаги има в хладилника ни колбас-суджук/луканка,или някакво филе,салам Закуска обичаме също.
Кренвирши,наденици-сурови или не,шпек салам,и други подобни отдавна съм се отказала да купувам.

# 21
  • Мнения: 4 111
Месните продукти, които са подложени на варене, често са пълни с болкуци. Виждала съм какво се слага в наденицата, не кусвам оттогава. Говоря за варената наденица. Ясно е, че в кренвиршите и пастета има най-много месни отпадъци, смилат се на каша и не се усеща нищо, като цяло са вкусни дори. Така че залагам на сигурното - чисто месце - сурово и  сурово-сушени продукти.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
РАзни кремвирши, мренвирши, готови наденици и кайми не купувам  Naughty
е то кренвирши да-и аз съм съгласна,но като не купуваш кайма,какво правиш? мелиш ли си?
Ами купувам си месото и ми го мелят пред очите  Wink то аз и на месомелачка се каня открай време  Crazy

# 23
  • Мнения: 502
Пресни колбаси не купуваме. Каймата я мелят пред нас от месо ,което ние сме си избрали.
Купуваме си отвреме на време пастърма, роле"трапезица"  за които смятам че няма как да ги развалят.

Общи условия

Активация на акаунт