Да се показват презамките на сутиена е срамно и вече не е модно

  • 14 781
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 751
Не ме кефи да се показват презрамки на сутиена колкото и  красив или скъп да е той.
И мен така- само силиконови ползвам през лятото  Peace

# 226
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Нямам нищо против да се  показват презрамките на сутиена, особено ако дамата е с едър бюст, по-добре презрамки отколкото провиснали като чорапя гърди, а за жените с малък бюст коментарите са излишни! И предпочитам презрамките да не са силиконови, не знам защо този силикон изглежда много неугледно върху женското тяло!

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
аз не харесвам ако видя на някой лентата която би трябвало да се намира на гърба се е вдигнала на врата ти и се подава над потник или рокля. Ей това ми е грозно, и засечени бели презрамки е грозно ... и гнусно
иначе харесвам цветно бельо което се показва леееекинко от тук-там  Blush

# 228
  • Мнения: 8
в крайна сметка на който както му харесва, в определени случаи изглежда добре в определени не , така че според вкуса. Wink

# 229
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Зависи от ситуацията,за офицялно не е приемливо.
Peace

# 230
  • Мнения: 2 379
В 99% лятото съм със силиконови презрамки Peace

# 231
  • Мнения: 7 723
В 99% лятото съм със силиконови презрамки Peace
Не ти ли се залепват, бре??? newsm78

# 232
  • Мнения: 2 379
Как да ми се залепят Thinking не...

# 233
  • Мнения: 3 647
Много често сутиенът ми е в цвят като аксесоарите. Затова не само, че не крия презрамките, ами и ги разкрачвам повече, за да се виждат  Wink
да и аз така Mr. Green и не виждам нищо грозно в това ако е съчетано всичко с вкус Peace
#Cussing out анатема и за мен  Wink
понякога не само презрамките ами и  самият гръб на сутиенът  ми се  вижда - имам с доста интересни  такива Wink

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 10:46 от ANGYA

# 234
  • Мнения: 6 167
Тъкмо реших, че не е срамно и моите да ги покажа, а те взели, че излезли от мода... Sad

Hot SummeR, нищо лично, но аз предпочитам да виждам нормална, отколкото силиконова презрамка.. Laughing

# 235
хммм..повечето мацки тук, които защитават подаването на презрамки явно са от поколението, което порастна по време на МОДАТА на подаващите се презрамки. А какво да кажем ние ,които навремето пак сме носили сутиени и потници, но винаги ( и аз вече не помня как) сме успявали да НЕ показваме бельото си ( било то красиво или грозно). Всичко това се появи като мода през 90-те, а преди това НИКОГА не се е считало за нормално или още повече модерно да си показваш нарочно бельото. И не мисля, че сме били задръстени  Naughty

аз съм от това поколение, но заЩитавам твърдо подаваЩите се презрамки. то пък много хубаво тогава, 4е ни беШе втълпено, 4е вси4ко е срамно, сакън някой да не ти види презрамката и съответно елиминираШ куп неЩа от гардероба си. години ми трябваха, за да преодолея разни предразсъдъци.  Rolling Eyes пък и тогава сутиените вярно си бяха за криене Twisted Evil
няма да спра да нося потници, само заЩото не е модно да ми се подава презрамката, модата и без това не ми е ръководство за обли4ане.

за силиконовите презрамки и сутиените без такива, съм съгласна с мненията на изказалите се , 4е първите за грозни, а вторите за надарени дами не стават  Laughing

# 236
  • София
  • Мнения: 2 381
Не ме кефи да се показват презрамки на сутиена колкото и  красив или скъп да е той.
Peace
Затова когато съм с дреха, която презполага да не се виждат презрамки си слагам сутиен без презрамки.
Леле, а не ви ли дразнят силиконовите презрамки, които вече са станали леко кафеви.  Sick Ужасно. А жените си мислят, че са с "прозрачни" презрамки.

# 237
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
 newsm78 Какво общо пък имаме с Холивуд и как можем да се сравняваме с тях  newsm78 Силиконовите презрамки са най- доброто решение за лятото и са особено популярни. Аз лично ходя само с такива. А по отношение на това че биле нехигиенични, залепващи  и пожълтяващи ,навярно се отнася за дамите които имат проблем с прането. В момента силиконовите презрамки са навлезли толкова широко и се предлагат в различни модели и цени, така че проблема с пожълтяването и захабяването също е решен. По отношение на това дали да се показват презрамките на сутиена или не мисля, че всеки сам си преценя това и няма нищо общо с модните тенденции. Има модели сутиени с много красиви презрамки чието предназначение е именно за такива случаи, например блуза падаща на раменете. А за привърженичките на друсащите се цици, едва ли биха си позволили да отидат без сутиен на работа или на някое по значимо обществено място. Мисля че е много грозно и не естетично  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт