ох,първите три месеца

  • 4 892
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 524
Темата е от миналата година Crazy, а бебето на авторката вече е 7 месечно ooooh!

 Joy Joy Joy Joy

нормално ли е непрекъснатата смяна на настроението? Tired

ООООО напълно нормално.  Peace

# 61
  • Мнения: 4 335
От де я измькнахте таз тема,от 281страница Mr. Green

# 62
  • Мнения: 1 674
С баткото карах идеалната бременност.С малката също, като изключим гаденето през първите 3 месеца,но не съм повръщала.

# 63
  • Мнения: 1 674
От де я измькнахте таз тема,от 281страница Mr. Green
четат хората

# 64
# 65
  • Мнения: 76
през цялата бременност не почувствах нищо неприятно. беше едно прекрасно изхивяване лично за мен и се надявам и със следващото да е така!!

# 66
  • Мнения: 69
с първото си детенце се чувстваш ужасно и повръщах и нямах сили да помръдна.Просто беше ужасно докъм 4-5 месец.Сега отново чакаме  ylinfantза сега съм добре.Но да не се хваля защото може и да започне да ми става.

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не съм имала такива проблеми и с двете ми бременности

# 68
  • Мнения: 410
нито съм повръщала,нито ми е ставало лошо-само зверски апетит! Mr. Green

# 69
  • Мнения: 540
и аз до края на третия месец бях много зле отслабнах за тези три месеца 10 килограма

# 70
  • Мнения: 1 512
През първия и втория месец се чувствах като парцал - постоянно ми се спеше, чувствах се адски уморена,виеше ми се свят, към 3-4 месец повръщах много особено сутрин и към края на 5 месец всичко вече беше ок. и се наслаждавах на закръгленото си коремче. Търпение и всичко ще се оправи.

# 71
  • Мнения: 4 784
До края на деветия месец повръщах постоянно. Почти не е минал ден, без да "върна поръчката". Ужасно беше. Казвах си, че никога повече няма да забременявам. Но ето, че всичко се забравя и един ден с удоволствие бих минала отново през всичко това.
Незнам дали има връзка или просто ме е успокоявал, но оплаквайки се на доктора ми, че много повръщам и ми се гади непрекъснато, той отговаряше - супер, супер, повръщай си така, това е на хубаво за бебето. Е, вярно, роди се с рефлукс, но откакто уцелихме точното анти - рефлукс мляко, Калоян е най - страхотното бебе. Нямали сме безсънни нощи и стресови ситуации.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
То такова развитие на оплакванията си е напълно нормално- http://www.bg-mamma.com/site/content/view/297/37/

# 73
  • Мнения: 53
Аз също пиех Папаверин. Има някаква особеност като се взема - преди или след хранене, не си спомням, но си прочети листовката. Дразни стомаха и това  може да е допълнителен повод за гадене.

# 74
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
От де я измькнахте таз тема,от 281страница Mr. Green
hahaha

Общи условия

Активация на акаунт