ВМ-НВХ Ръфам пържоли-ще показвам снимки голи -19 част

  • 17 583
  • 364
  •   1
Отговори
# 45
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
хм, аз никога не съм посрещала 1ви юли...  защо всъщност се прави ? Blush

закусих 1 ябълка, ще обядвам малко кашкавалче с пуешко филенце и 1 домат.
за вечеря май има 1 малка свинска пържолка от бут. довечера ще направя окончателни сметки, да видим какво ще излезе.

# 46
  • Мнения: 3 453
Здравейте хубаввици  bouquet Днес ми изпуши главата още от сутринта в офиса ooooh!

Приготвила съм си обяд от пил.месо и кашкавал и домат LaughingПо-късно ще намина пак,че  елудница някаква #Crazy

# 47
  • Мнения: 2 897
Малкo по темата и аз все пак да поговоря - днеска си позволих сиренце и домат пак, ама ги дъвках по сума ти време, да се смелят по-лесно, а за пилето да не говорим - сигурно една хапка я дъвчех по 5 минути, ама мисля все така да я карам.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Голяма мъка, голямаа Cry не ме питайте, не ми се обяснява-не е нерви, а мъка-много ми е тъжно, довечера ще се изтренирам  и тогава ще ви пиша, просто сега не ми се мисли за друго

# 49
  • Мнения: 2 897
Професор Тонииииииииииииииииииииии, прегръщаме Ви много целият клас  hug hug hug!!

# 50
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Не питаме , само  spoko дано не е нещо с близък човек  Cry

Дени ти спазваш принципа на йогите (май те бяха  newsm78 ) - Това, което се яде , трябва да се пие , а това , което се пие трябва да се яде .
Ето я статията - за простите правила   Peace
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=1728


Не ми се яде месо  Sad - закусих - 1 голям пипер със сирене фета , обяд - пак пипер със сирене - към 11.30. 13.30 - 2 доматчета+2краставички +1 с.л зехтин . До тук - 2 кафета с 3 сметанки 10% .

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 14:38 от RosiK

# 51
  • Мнения: 2 897
Роси,

не знам дали схванах добре, ама щом казваш, че така правя, доверявам ти се  Mr. Green!

Сега видях статията. Хареса ми частта, която е нещо като препоръка за обикновените (нейоги) хора.

След 30 минутки ще си правя 4то хранене за днес. И днес май ще ги докарам до 6 броя за героя. ПРЕПОРЪЧВАМ ГО ГОРЕЩО! Чувствам се 100 пъти по-добре, отколкото когато ядях по 2 пъти на ден.

# 52
  • Мнения: 3 453
Професор Тонииииииииииииииииииииии, прегръщаме Ви много целият клас  hug hug hug!!

С теб сме Тони  HugДано всичко е наред Praynig

Лееееее аз ако ям тъй бавно ще се заситя с третия залък #CrazyМоята лакомия е неизмерна Mr. Green

# 53
  • Мнения: 2 897
Лееееее аз ако ям тъй бавно ще се заситя с третия залък #CrazyМоята лакомия е неизмерна Mr. Green

Хамчи нал' тва е идеята, бе душа  Joy!

# 54
  • Мнения: 11 003
От вчера съм болна, мога да ям само кисело мляко, кафе лате и сок, всичко друго ми е болезнено за гърлото и тежко за стомаха  Confused Embarassed Довечера ако съм по-добре и не вали, ще се пробвам да карам колело, дано с изпотяването изхвърля и болестта Praynig
Роси, интересна статия, хареса ми Hug
Тони, дано при теб всичко е наред Praynig (пак ли някоя простотия на новата)

# 55
  • Мнения: 5 873
Тони,с теб сме.Дано всичко с теб е наред.

# 56
  • Мнения: 2 897
Момичета, да ви се похваля, у нас имаме домати от по 600 гр всеки  Crazy, днес ядох 2 пъти и съм изяла 1/3 от домата.

Редакция

Още 1 съвет към тези склонни към подуване и болки в стомаха - белете доматите.

# 57
  • Мнения: 5 873
Деничке,дай адин тамат насам.... Crazy

# 58
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте пак-направо ви се чудя как ме търпите да ви хленча ден през ден Confused
Всички за живи и здрави, не с това е свързано тъжното...все пак  ми е тъжно. Днес така ми се прииска да се разрева,като се случи тъжното, но тоз ритуал по реването го правя само вкъщи,.Тръгнах си по-рано от работа-беше ми зле.
Прибрах се мисълта да се нарева-това ми е терапията и да ми олекне,обаче преди да легна да рева си пуснах ДВД-то от сватбата,на която ходих миналия месец-днес ми го донесоха и така съм се смяла Joy,че се разревах  от смях-толкова сме хубави всички, аз пък съм на всяко хоро и на всеки танц на дансинга, има невероятни сцени, за които не съм подозирала че са ни снимали с булката и един колега-изобщо много се зарадвах Grinning
И изненадата ми- Shockedизобщо не е вярно,че камерата слагала килограми-това го казват тия,дето имат по 5-6 и повече кила отгоре за оправдание.
Гледам мене си-с полата на волани и блузата-пеперуда-все широки дрехи, гледам се как играя на хората-то голямо скачане, големи хорА-и знаете ли какво-супер съм,толкова се харесах-изобщо не подозирах, че изглеждам толкова добре. И всички,които ми казват че съм слаба са прави-тая вечер наистина се видях такава
За режима какво да кажа-всичко ми е режимно,освен един пакет ментови желирани бонбони,но наистина ми действат успокоително

# 59
  • Мнения: 5 873
Здравейте пак-направо ви се чудя как ме търпите да ви хленча ден през ден Confused
Всички за живи и здрави, не с това е свързано тъжното...все пак  ми е тъжно.

Тонче,плашиш ме вече.... Confused

И изненадата ми- Shockedизобщо не е вярно,че камерата слагала килограми-това го казват тия,дето имат по 5-6 и повече кила отгоре за оправдание.
Гледам мене си-с полата на волани и блузата-пеперуда-все широки дрехи, гледам се как играя на хората-то голямо скачане, големи хорА-и знаете ли какво-супер съм,толкова се харесах-изобщо не подозирах, че изглеждам толкова добре. И всички,които ми казват че съм слаба са прави-тая вечер наистина се видях такава


абе приказват ти хората,че изглеждаш супер и тези кг никой не ти ги дава...ама... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт