ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-3

  • 20 400
  • 564
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 685
КРИССИ какво ще кажеш за линийките- голема шарения настъпи май!? newsm78 Joy Hug

# 541
  • Мнения: 1 454
Zdraveite Girlzzzz!

Kantara pokaza 56 kg...nishto ne e zagubeno oshte...Dnes mi beshe mnogo polzotvoren den...Ot sutrinta se razhojdam i dvija...izpih edno kafence i sym cql den na vodichka...s malko izstiskano limonche vytre! Mnogo e osvejavashto...sega shte si pochvam malko, che sum kapnala ot obikalqne...
Kupih si edin anticeluliten gel na Deva...dano da e hubav!
Dovechera mislq da otida malko da se razkursha na diskotechka...i shte gledam da ne piq alkohol i pak vodichka!

Mnogo sum shtastliva! Novata mi cel e kum 50kg ,ama i 52-53 da stigna shte sum dovolna!
Uspeh na vsichki lunatichki...ytre sum na obed na rojden den... stiskaite palci...dobre, 4e e na rodnini, da me izvinqt ,che shte obqdvam vodichka! Simple Smile hihihi

Dalal...ti napravo.....si izbila ribata...100% skoro 6te vidish zashemetqvasht rezultat...ne samo, che go zaslujavash, ami ti i da ne iskash toi sam shte doide...Strahotno e kakvo udovolstvie izpitvash ot sporta, chak men me zarazqvash i se chustvam udovletvorena bez da sum sportuvala.Strahotna si!
Teo_71, druj se mila...produljavai s technostite...nqma sladost, testo ili kakvato i da bilo hrana ,koqto da prevyzhojda udovolstvieto ot minuscheto na kantara! Mojesh...shte vidish...i bez da izpadash v delirium shte pokaje po-malko kantarcheto!
Hristnka...BRAVO i ot men...za kilogramite...Simple Smile
Andjy...tvoite kilogrami shte si padnat...i trqbva da se gordeesh s tvoite poslushni kletki ,koito sa zapomnili veche ,che si slabichka i shte ima haresa i shte si slabeqt oshte i oshte

Na Kricci i na vschki ostanali blagodarq za podkrepata...uspeh s lunata...i shte vidite ,che ne samo Lunata ,no i vsichki obstoqtelstva rabotqt za nas...
...za da pridadem na prirodnata si krasota i blqsuk v ochichkite i kosichite oshte poveche finess...a imenno prekrasni izvaqni formi
Celuvkiiiii
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 542
  • Мнения: 1 416
Я да побутна темичката,че всички сте изчезнали лунатички и диетички  Crossing Arms Crossing Arms Crossing ArmsАз цял следобяд нямах нет и се разходихме до Каофланд .Купихме много сладък бански на средната кака,мазило и утре за пръв път на басейн о ужас мама ще е по бански  Sick Sick Sick Embarassed Embarassed EmbarassedМисля да си сменя целта на 55 кг  newsm78 newsm78 newsm78Хайде целувкиМомичета аз отивам да зяпам телевизия полувинката ще хапва пълнени чушки и биричка ,а аз първо,второ,трето водичка водичка водичка  Sick Sick Sick
сега като се замисля много ми се пиива биричка и на мен ама няма щото ще трябва да си сменя ника на -пияна лунатичка  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 20:20 от мами 73

# 543
  • Мнения: 3 453
Браво на вас момичета,аз се предадох пред пъпешите и други неща и ми отиде лунната, но мисля утре да изкарм лунен ден..а и на тази фаза днес так или иначе не свалям..Много ми е кофти на главата и ще си полегна.Приятна вечер Hug

# 544
  • Мнения: 1 416
на всички момичета лека и безапетитна вечер

# 545
  • Мнения: 2 099
Здравейте,
Днес денят ми беше много натоварен. Сутринта ми започна с едно чудесно кафенце с Крисси, след това до 5ч. бяхме в С-я на свиждане при свекъра ми, /надявам се вече да няма усложнения и да се прибере в най-скоро време жив и здрав/ след което ходихме с Вики да търсим подаръци за двете баби на Валето и сега вече съм ужасно изморена. Денят ми изобщо не беше диетичен, даже посетихме и пица Хът в Мола в С-я, но не я изядох, че ме заболя зъб и ще трябва да ходя тази седмица на зъболекар Sick, а по пътя си хапвахме Кубети. Утре пак няма да съм диетична, че ще празнуваме 3 Рожденни дни на веднъж - на двете баби и на свекърва ми. Hug
Мами, направо ти се чудя как си се удържала пред пълнените чушки, обожавам ги, а не съм ги яла не помня от кога, че опитам ли ги и сигурно няма да мога да се спра.
Приятна вечер на всички и ви чакам утре с мерки и теглилки.

# 546
  • Мнения: 1 975
И аз прецаках лунната - сега следва оправдание - ами имахме гости и така.....мезенца, туй-онуй Wink Нищо следващия път Peace

Мами като гледам ти остана стискам палци да устискаш заради всички нас несериозните  Praynig  Peace

Хайде милички лека вечер и усмихната утрин   bouquet

 

# 547
  • Мнения: 453
момичета и аз все още съм в редиците
крисси тук се порових и попаднах на още една хубава статия та ако искаш ще ти я пратя кажи, за да мога да я напиша преди да съм заспала

# 548
  • Мнения: 1 416
лека нощ сладурчета

# 549
  • Мнения: 453
лека нощ и от мен smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524 smile3524

# 550
  • Мнения: 2 099
Добро утро,

Тази сутрин отново съм 54кг. Направо незнам какво стана тази седмица, през първите дни почти гладувах и не можах да си сваля килограмчето, качено от неделя, а от четвъртък  започнах да си хапвам каквото си искам и то в доста големи количества и още на другият ден кг. го нямаше и все още е така. Супер.
Как са издържалите лунатички? Имате ли резултати?
Днес е ден за мерки и теглилки, така че ви чакам да си ги пуснете до следобед, за да може Крисси да пусне нова темичка.
За сега новите мерки са ми изпратили Анджи, Мимивал, Галя и Деси.

# 551
  • Мнения: 552
Мими, раздвижила си метаболизма, мила  Heart Eyes
Аз тази сутрин станах много рано и се чувствам отпочинала. Разрових се в нета да чета произволни статии и попаднах на тази: http://bgtrener.blog.bg/viewpost.php?id=56948
Трябва да ви кажа, че след като я прочетох много се стресирах и сега замислям да си я разпечатам, за да контролирам каква храна купувам за семейството си.
Моля, ПРОЧЕТЕТЕ!!!

# 552
  • Мнения: 890
Добро утро и от мен.

Аз вчера не спазвах лунната, но ме успокоява мисълта, че предните два дни нищо не бях яла. Иначе вчера така се стекоха обстоятелствата, че отидохме на суши и после на дискотеката. Та да ви кажа какво консумирах, което все си мисля, че не е много. В суши бара ядох една японска салата, която е от моркови, краставици, соеви кълнове и кълнове от люцерна. Всичко настъргано. Салатата е 100 гр. И изядох ура маки с авокадо 3 броя. Ето картинка на ура макитата да видите какво представляват ако не се сещате След това в дискотеката пих една чаша бяло вино, един спрайт и 100 гр лешници и малко кашу. Това е всичко. Мисля, че не съм прекалила и се надявам малко по късно като се премеря да видя поне 49 ако не 48. Защото за второто много се съмнявам, но за първото Дано, Дано, Дано...

mimival , малко по-късно ще пратя мерки като се премеря   bouquet

п.с. сега имам малко работа и после ще изчета какво е ставало вчера  Peace

п.с.2 нещо картинката не излиза, така че ето линка ако искате да видите https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 553
Аз това съм го чувала преди много време в едно предаване по телевизията,говориха за същите неща и от тогава внимавам много като си вземам нещо,първо се сещам затова и то ме отказва да купя дадения продукт и си вземам нещо здравословно Hug Аз искам да попитам да ли по време на лунната диета ,ако тя съвпадне с МЦ може да не се свали изобщо и изобщо сваляте ли много по време на МЦ,че аз за този период нищо не мога да сваля,само няколко грама  #2gunfire

# 554
  • Мнения: 2 099
Анджи, много се радвам, ако имаш промяна в данните, изпрати ми ги за да ги променя. Peace
Относно статията, преди време я бях чела, наистина данните в нея са  доста травмиращи, но за съжаление много трудно можем да избегнем приемането на подобни добавки, тъй като се съдържат в почти всички хран.продукти. Иначе аз по принцип чета етикетите, особенно на продуктите, които за първи път купувам и избягвам да купувам продукти с подобни примеси, но е изключително трудно да се намерят чисти храни. Дори и в детските сокчета на Ганчев има такива съставки и поради тази причина отдавна спрях да купувам такива глупости на Вики и си и правя фрешове.
gugito-g аз по време на МЦ не свалям.
Далал, добре. Peace

Общи условия

Активация на акаунт