ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-3

  • 20 376
  • 564
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 552
Мими, няма промяна на данните ми, освен ако не решиш да ми пишеш качения килограм  Mr. Green. Относно статията - представям си се в магазина, разгърнала лист с описаните добавки и сравняваща описанието на всяка стока с листа  Sick. Ужас
gugito-g, то резултата се вижда после, така че - търпение  Heart Eyes
Далалче, хайде де, мери се и споделяй да се радваме с теб

Сега като се замисля - този, който не е информиран за разните му рискове от това и онова, си е най-щастлив... Защо ли си усложнявам живота?!?!?!?! Еййй голямо говедо съм, да знаете. Първо се шашкам, после осмислям информацията и като ми отлежи в главата, преценям за себе си.

Последна редакция: нд, 15 юли 2007, 09:38 от Andjy

# 556
  • Мнения: 453
момичета преди 2 часа и аз станах, обаче се зачетох над една интересна книга "ПОДСЪЗНАНИЕТО МОЖЕ ВСИЧКО". Направо ме грабна. ей сега ще се претегля и ще пиша на мимивал.

# 557
  • Мнения: 3 453
Здравейте милички нямам време да ви чет апонеже нета нон стоп спира и бързам да помоля:Мими, моля те пусни новата тема Praynig/аз ще ти звънна де/ако не ми дойде пак нета..От одеве пиша и спира и ме побърка вече тъпия нет.Затова за сега толкова дано се публикува този ми пост.Моите мерки ги пищи същите незнам дали ще мога да публикувам по-късно нови

Хриси, благодаря в следващата тема ще сложа статиите ,че днес надали ще може заради тъпия ми нет  Hug

# 558
  • Мнения: 890

Ето ме Simple Smile
Сега се връщам от фитнес. Направих 50 минути тичане на пътеката и 53 велоергометър. Обаче да ви се оплача. Премерих се и още съм си 50 кг след целия този труд... Но няма да се отказвам. Иначе в см имам минуси
Ето ми мерките:
кг 50
бедро 51
ханш 94
талия 61
гръдна 77  
прасец 34
ръка 25

Първоначално килограмите ми бяха 56, а целта ми е 45

Надявам се да съм задържала вода и за това кантарът да не отчита. До скоро момичета  Hug Ох, ядосана съм. Вчера да не съм изяла цяло прасе... може да съм сомнамбул и да ставам и да ям без да разбирам  hahaha  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 559
  • Мнения: 2 099
Крисси, добре мила ще я пусна, но се надявам все пак да ти се оправи нета и ти да си публикуваш.
Анджи, няма да ги променям, че това килце си е плаващо и още тези дни ще го свалиш.
Далал, не се ядосвай миличка, стискам палци да си задържала вода и още утре кантара да покаже поне 49кг.
Между другото и аз имам свалени см-ри тук там, въпреки че кг-те ми са същите. Simple Smile

Момичета, тези които не ми пуснат мерките си днес ще ги оставя със същите, така че ако имате промяна моля напишете ми ги.

# 560
Много благодаря за отговорите момичета   bouquet При мен се вижда ,че съм отслабнала и всички ми го казват,само дето тъпия кантар сякаш от цял век не желае да помръдне ,все на едни и същи цифри си стои  badscale

# 561
  • Мнения: 1 685
Айде и аз да се включа в провалите newsm61-ами не устисках докрай-виновно е ПМС-то. smile3514Освен това имам наблюдения,че при новолуние ефекта е по-малък отколкото при пълнолуние.Но все пак стомаха ми е доста поприбран така че и минималното лишение се отрази добре.
Далалче,мисля че при нечовешките newsm44физ усилия които полагаш-гладуването за тебе няма значение.Обаче за салатата eatнапрааааво ми потекоха лигите,а уарамакито съм го яла обаче без сосове е безвкусно малко.
Andjyстатийката я прочетох-ужасяваща е обаче на практика не виждам как може да се предпазим closed
Сега нещо и за отличничките МАМИ,ХРИСИ newsm81  Hands Clap  Hands Clap newsm74
Трябва да похвалим и момичета със сантиметрите-те май са по-показателни -gugito-g  mimival
Сега пак всеки с избраната диетка и напред  animal085 cow  superuuнищо че луната е нарастваща!!!!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 09:33 от teo_71

# 562
  • Мнения: 2 099
Момичета, заповядайте в новата ни темичка.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207082.msg4462595#msg4462595

# 563
  • Мнения: 1 685
Айде и аз да се включа в провалите newsm61-ами не устисках докрай-виновно е ПМС-то. smile3514Освен това имам наблюдения,че при новолуние ефекта е по-малък отколкото при пълнолуние.Но все пак стомаха ми е доста поприбран така че и минималното лишение се отрази добре.
Далалче,мисля че при нечовешките newsm44физ усилия които полагаш-гладуването за тебе няма значение.Обаче за салатата eatнапрааааво ми потекоха лигите,а уарамакито съм го яла обаче без сосове е безвкусно малко.
Andjyстатийката я прочетох-ужасяваща е обаче на практика не виждам как може да се предпазим closed
Сега нещо и за отличничките МАМИ,ХРИСИ newsm81  Hands Clap  Hands Clap newsm74
Трябва да похвалим и момичета със сантиметрите-те май са по-показателни -gugito-g  mimival
Сега пак всеки с избраната диетка и напред  animal085 cow  superuuнищо че луната е нарастваща!!!!

# 564
  • Мнения: 6
Да се запиша и аз в новата тема Flutter
Браво Крисси и Мими, справили сте се чудесно Peace

Аз засега удържам лунната, мисля до утре да я карам.


Общи условия

Активация на акаунт