Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14

  • 17 516
  • 307
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Някъде из темата четох ,че някой си е купувал такава пола -ама сега не го откривам-моля нека да свирне и да каже нещо за материята !  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8097089& … ue&ksource=-1
Полата не съм поръчвала но имам рокля от същия плат. Плата е изкуствена материя, държи хладно, но доста се свива. Аз по погрешка си бях взела 38-40, което е доста голямо за мен и като я пробвах, след първото пране се сви доста, а сега съм я изпрала за втори път и се чудя дали ще се намуша в нея  Embarassed

# 226
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някъде из темата четох ,че някой си е купувал такава пола -ама сега не го откривам-моля нека да свирне и да каже нещо за материята !  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8097089& … ue&ksource=-1
а също и това яке -мислите ли ,че размер 150 ще е голямо за дете 122см и ако някой е поръчвал-бихте ли ми казали дали е много лъскаво и дебело за зимата ли е или по скоро за есента!         http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7692501&SizeCode=00150&Quantity=1&PersText=&ItemId=15&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

Опитвам се да поръчам това яке, но не ми позволява и при всяко влизане за едни и същи мерки и цвят ми дава различна цена. Случвало ли ви се е такова нещо? Да имате идея къде е проблема?
не е проблем,просто някой размери са по скьпи Peace сьщото се отнася и за цветовете  Rolling Eyes

Това го знам, но избирам винаги ръст 114 и цвят червено с екрю. Първо ми излезе цена 12,49 евро, после 9,99 евро и накрая 7,00 евро.

Монда якето е на втория линк, който не е излезнал добре при цитата

# 227
  • Мнения: 1 045
От Варна някой ще прави ли поръчка да се включа към него  Flutter Че изобщо не мога да се занимавам с карти , преводи т.н.  Embarassed

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
мен ми излиза цена 9,99евро
Деси,на коя дата поръча пратката,която ти пристигна на митницата?

Последна редакция: сб, 07 юли 2007, 08:29 от chocha

# 229
  • София
  • Мнения: 229
Вчера направих първата си поръчка и веднага ми дръпнаха парите от картата. В последствие като  отидох на статус на поръчката се оказа, че една от полите, които си поръчах се е изчерпала. Та въпроса ми е може ли някой френско говорящ да им изпрати e-mail от мое име и да ги попита дали може да ми я сменят с друг номер или друг цвят и да ми я изпратят със следващата поръчка. Лошото е, че нямам представа коя точно пола се е свършила - в статуса пише само пола Shocked - няма нито модел нито нищо.

# 230
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
vladkab, можеш да видиш полата в статуса и после влизаш в поръ4ката (на два пъти се натиска и на втория излизат със снимки на стоките).
Мога да ти помогна и с превода  Peace Ако можеш извади си референцията на свършилата пола.

# 231
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Къде мога да видя статуса на поръчката ми?

# 232
  • София
  • Мнения: 229
vladkab, можеш да видиш полата в статуса и после влизаш в поръ4ката (на два пъти се натиска и на втория излизат със снимки на стоките).
Мога да ти помогна и с превода  Peace Ако можеш извади си референцията на свършилата пола.
Точно в това е проблема - като отида на статус ми пише само пола и аз нямам представа за коя пола става въпрос. От къде мога да видя референтния номер?

# 233
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
В и-мейла потвърждаващ поръ4ката ти има изброени вси4ки стоки с техните цветове и референтни номера.

# 234
  • Мнения: 1 204
да се похваля  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
дойдоха ми известия за 2 доставки от 27 юни  Joy  Joy  Joy
в понеделник отивам да ги взема  Laughing нямам тьрпение еииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии  Rolling Eyes
едната е дошла на 4 а другата на 5,на митницата са  Crazy

# 235
НЯКОЙ БИ ЛИ МИ ПОМОГНАЛ С НОМЕРАЦИЯТА НА ADIDAS  РАЗМЕР 112/119 ОТГОВАРЯ  ЛИ НА XL

# 236
  • Мнения: 2 697
да се похваля  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
дойдоха ми известия за 2 доставки от 27 юни  Joy  Joy  Joy
в понеделник отивам да ги взема  Laughing нямам тьрпение еииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии  Rolling Eyes
едната е дошла на 4 а другата на 5,на митницата са  Crazy

Мноооого бързо, честито Hug

Искам и аз вече да ми идва поръчката, нямам грам търпение Crazy

# 237
  • София
  • Мнения: 240
И аз получих известие за поръчката от 27 юни  Grinning Чак не мога да повярвам колко бързо се справиха тоз път  Shocked

# 238
  • sofia
  • Мнения: 4 296
някой да има поръчка от 30ти,че не съм излизала днес да видя дали имам известие

# 239
  • Мнения: 196
Някой да е имал проблем при поръчка с дебитна карта Виза Електрон от Райфайзен? На една приятелка от два дена  не иска да и приеме кода на картата. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт