Мила моя мамо, понякога за мен си зло голямо!

  • 83 158
  • 586
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 444
Момичета,чак ме е срам да напиша какво стана тази сутрин...  Embarassed
Мия на Алекс нааканато дупе в едно легенче,обличам го и отивам да изхвърля водата,като оставям Алекс да си пълзи на земята.На пода обаче е и нааканият памперс.
Връщам се...и той си похапнал малко акита  Sick Ама хич не беше недоволен от това....Направо съм ужас!Горкото дете! ooooh!

# 241
  • Мнения: 1 318
Shirley-Ann,смятай какви стойностни неща ще направиш живот и здраве със своето дете някой ден,хахахахаха.Отсега проявяваш завидно творчество!  bouquet

Охоо Laughing Майка ми отсега се шегува, че ще ми гледа сеира.
Сега се сетих още нещо. Със детето на колежката (Бобчо с ударената в тавана глава) сме на разходка. Майка му е поръчала да го нахраня за обед и после тя поема нещата. Детето е на 3, съответно много палаво и на едно място не стои. Доста се скапах и взе да ми прималява - хайде, ще ядем. eat Поръчвам супа за детето и шопска салата за мен. Пристигнаха и двете едновременно и аз опитвам супата, за да не е прекалено гореща. Супата чудна и на температура, и на вкус. Хванах малкия, затиснах го плътно и започнах да го храня. Той хапна прилично количество и взе да посяга към салатата. Тук е момента да отбележа, че аз мноооого обичам шопска салата, но не обичам чушката вътре. Затова боцвам с вилицата доматче и чушчица eat Дететнцето изведнъж писна и започна да плюе, цялото заведение се обръща да гледа какво става, а той набрал глас, няма спиране. Дадох му малко от моята бира beer - плача се засили, той червен и трепери и ме гледа лошо. Абе, викам си, нещо не е наред. Боднах в салатата, а там чушката да се окаже люта, ама толкова люта, че на мен чак сълзи ми излязоха cry Помолих за филийка хляб и детето се успокои  smile3560 После ме досрамя да кажа на майка му, но той някак си е успял да ме наклюкари и като сме на ресторант заедно и има салата, с малкия се гледаме странно Joy
С най-добрата ми приятелка решихме да ходим на басейн. Тя няма на кого да остави детето, съответно малката идва с нас. Кротко дете, на никого не пречи... Влизам заедно с нея в басейна, тя е с пояс. Моята приятелка през това време купува сок и тръгвайки, ме помоли да внимавам, защото поясчето е широко и детето може да се изхлузи. Обещавам, че ще съм нащрек. По едно време ми писна да се занимавам с мъника и се заблеях по едно хвърчило в небето... Обръщам се да посоча хвърчилото на детенцето, а до мен само пояс и Ели я няма. Лелеее, изумях. Добре че се беше изхлузила от пояса секунди преди това, че успях да я измъкна от водата бързо  sport027 Е, сега вече може да плува и няма опасност разсеяната й кака да я удави... Whistling

# 242
  • Мнения: 1 367
Хахахаха,Shirley-Ann,че и биричка си се сетила да му дадеш на детенце,браво!!!Айде прави и ти едно бебе,че да разказваш още!Пък дотогава тренирай яко! hahaha

# 243
  • Мнения: 523
Биляна , това , което разказваш е тъжно и смешно , но май всички мами имаме такива моменти . И аз неведнъж правя АМ с колкото лъжици консистенция си искам , и аз неведнъж обувам двата крака в единия крачол , и аз неведнъж само се навеждам да взема нещо от земята , а като се изправя и бебка вече е на земята . Май случаите са много , но какво да се прави - умората и напрегнатото ежедневие си казват думата . #Crazy #Crazy #Crazy

# 244
  • Мнения: 1 155
Ето ме и мен с една случка от вчера след обяд. Прибрахме с Боянка от разходка и аз реших, т.к. пропусна плодовата закуска в 16.30 ч., да й забъркам кивито с кисело мляко и една бисквитка. Опитвам аз млякото, добро е ,опитвам аз кивито, и то е ок. Защото аз опитвам всичко преди да й дам да го яде...да ама не опитвам тва дето съм забъркала. Та сядаме да хапва Боянка ..............абе нещо се чуди....гледа лъжицата, разсейва се..... хапва ама нещо не с удоволствие. Останаха няколко лъжички и аз викам чакай да я опитам тая кашичка и......... #Crazy Shocked Shockedужас то горчи, а се чудя милото дете защо се спотайва и неиска да яде. Почуствах се ужасно, чак срам ме хвана, да забъркам такъв бъркоч на детето си. Embarassed

# 245
  • Мнения: 1 701
Ох... аз днес се олях!  ooooh!
Излязохме на разходка още в 10 ч. и тъй като го дават да вали цяла седмица и да се скапва времето, инструктирах таткото да вземе манджата от кухнята и да ни я донесе в градинката, за да не се връщаме, че е далече.
Донесе я, нахраних я, игра си, дремна си около 40 мин., ходихме на пазар.... и към 16 ч. се сещам, че от както е станала сутринта, не съм й сменяла памперса...  doh Беше пред пръсване... горкото дете...  Confused Абе аз я гледам, че ходи по-особено - върти дупето много смешно, ама си викам - ми така си ходи, к'во пък...  pletka
После пък забравих да я нахраня - добре, че вече си казва, та гладна няма да остане...  Crazy

# 246
  • Мнения: 230
.... се сещам, че от както е станала сутринта, не съм й сменяла памперса...  doh Беше пред пръсване... горкото дете...  Confused
Уви и аз го направих този номер с памперса - от 12 до 18 bash. Само че колкото и да му слагам пишето надолу в един момент той започва да пълни нагоре, та при нас ефектът беше подгизнала пелена, панталон и боди.

# 247
  • Монтана
  • Мнения: 220
Да споделя и аз един случай с баткото,когато беше на година и няколко месеца.Бяхме седнали на една пейка до фонтаните-аз,сестра ми и малчо.Уж гледам все в детето,но в един момент съм обърнала за малко глава настрани,и точно тогава той пада във водата.Поглеждам аз към него,а той се плацика sport027 [хубаво,че водата не беше много дълбока].Добре че сестра ми реагира по-бързо.Докато се осъзная тя вече беше нагазила във водата и го вадеше.Изкарах си акъла тогава  #Shocked .Беше ме страх да кажа на мъжа ми за тая случка,но дечко ме издаде.Баща му се прибра вечерта от работа и се заигра с него,а той му викал:Тати,тапа-тапа{това го казваше,когато се къпехме],и така от дума на дума истината излезе наяве  Embarassed .  

# 248
  • Мнения: 474
Нещо не мога да се сетя, за по-сериозни гафове при нас, ама съм сигурна, че има, та ще си помисля сериозно и се включвам......

# 249
  • София
  • Мнения: 347
Две истории и от мен от преди доста години. Бавачка съм на племенничките ми. Аз излегната по корем на спалнята и си играя с голямата (малко над две години), която щъка около мен и ми носи разни играчки. Малката (около година) стои изправена в леглото си, хваната за решетката и ни гледа с интерес. В един момент една муха й кацна на челото и не мърда, а мен ме мързи да стана и казвам на голямата: изгони мухата от бебето ! Голямата прие много присърце задачата и като се засили и извъртя такъв шамар на сестра си , че на мен ми стана лошо. А то горкото само се заклати, но беше толкова изненадано, че даже не заплака. Обаче мухата - тъпа и упорита, не се маха и докато аз скокна, голямата, нали не си е свършила работата, пак се засили и й извъртя още един шамар. Малката падна вече по дупе и се разрева, а аз се чудех да плача или да се смея. Laughing
Втората история е с големия ми син. Бяхме на гости у родителите ми, детето на година и половина и исках да го изкъпем. Обаче те нямат ваничка, зима е и в банята им- зверски студ. Майка ми, която работеше в Дом "Майка и дете" като мед. сестра, а те там къпеха бебетата в едни големи корита като мивки, намери решение. Лъсна с дезинфектант кухненската мивка и изкъпа детето там - на топло в кухнята. На другия ден малкия щъка напред -назад, но в един момент нещо се кротна и тръгнахме да го търсим. А той си придърпал един стол , покатерил се и ни чакаше вътре в мивката- явно беше решил , че му е време за къпане.  Joy

# 250
  • Мнения: 474
Бавачка съм на племенничките ми. Аз излегната по корем на спалнята и си играя с голямата (малко над две години), която щъка около мен и ми носи разни играчки. Малката (около година) стои изправена в леглото си, хваната за решетката и ни гледа с интерес. В един момент една муха й кацна на челото и не мърда, а мен ме мързи да стана и казвам на голямата: изгони мухата от бебето ! Голямата прие много присърце задачата и като се засили и извъртя такъв шамар на сестра си , че на мен ми стана лошо. А то горкото само се заклати, но беше толкова изненадано, че даже не заплака. Обаче мухата - тъпа и упорита, не се маха и докато аз скокна, голямата, нали не си е свършила работата, пак се засили и й извъртя още един шамар. Малката падна вече по дупе и се разрева, а аз се чудех да плача или да се смея. Laughing
......айде сладурано, сега ела да ми приспиш отново беба  Mr. Green, че я събудих от хилеж....ей просто си представям картинката и се заливам направо.....  Joy Joy Joy

# 251
  • Мнения: 319
това с мухата и грижливата кака направо ме срази........ Joy Joy Joy

# 252
  • Мнения: 668
Определено хем ми е смешно - хем ми е тъжно  Laughing !
Снощи тъкмо съм изкъпала бебето и го преобличам на повивалника, когато каката обикаля наоколо от кухнята в спалнята. Мяркам в ръката й нещо бяло и я питам "Какво е това?" Тя ми отговаря "Бонбона". Да ама нещо с много кръгла форма ми се видя - оттам тичам по нея в кухнята и какво да видя - гепила аспирина на дядо си! Изкара ми акъла. Взех й хапчето, хвърлих го в кофата и както й се карам отварям вратата да я отведа в спалнята. Да ама кой да види, че тя междувременно тръгва напред, и както я подканям с другата ръка на гръбчето я челосвам директно с отварящата се врата  Embarassed Седна и ревна съответно, и аз със нея  Cry . Гушкаме се, утешаваме се... Добре че нищо й нямаше, само нослето й бях чукнала ама ще внимавам следващия път и ще гледам какво отварям и кога да я преведа оттам  Wink

# 253
  • София
  • Мнения: 619
Айде и аз тука!Съвсем пресен случай от вчера:докато ия чиний и си мисля че си играе с кофичката и лопатката за пясъчника,отивам да видя какво прави след 2-3 мин.,а той докопал една зачената бутилка вино,отворил я,разсипал я на ламината и спалнята и даже пил от нея-заварих го хълцайки.Е,явно е пил малко защото не му се промени поведението в близките 2 часа.Друг случай:изпращам тати с Дейвид в банята ,като преварително съм оставила да се пълни ваната с вода.Да ,обаче тати не проверява каква е станала водата във ваничката и цопва малкия.Къпят се 20мин. и ми го носи кърваво червен,като парцал и ревящ.Ми той се беше сварил.Горкото дете-1 час не може да се освести.А таткото после цяла седмица се тюхка и вайка как може да постъпи така с него(апропо:с по груба кожа е и няма много голям усет за каквото и да било).Аз пък докато му почиствам пишлето на 8м. какво ми се изметна и го забелих на бързо.После плаках с него!

# 254
  • Мнения: 872
той докопал една зачената бутилка вино,отворил я,разсипал я на ламината и спалнята и даже пил от нея-заварих го хълцайки.Е,явно е пил малко защото не му се промени поведението в близките 2 часа.
  Joy Щом си го заварила хълцайки, не те ли попита "ти мене уважаваш ли ме"  Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт