Детския клуб на вашите мечти

  • 1 619
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Персонала е много важен /той къде ли не е важен  ooooh!/
Както един готвач е важен за ресторант  Crazy /какво сравнение само/ предполагам ме разбрахте  Grinning
Случка с дъщеря ми, която се повтори, но с различни "какички" в един и същи клуб:
Сяда на масичката за рисуване и хваща молив, в този момент идва "какичката" и казва "ела на топките, и в къщи можеш да си рисуваш" Shocked

# 16
  • Мнения: 5 255
това като площ  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 206
Персонала е много важен /той къде ли не е важен  ooooh!/
Както един готвач е важен за ресторант  Crazy /какво сравнение само/ предполагам ме разбрахте  Grinning
Случка с дъщеря ми, която се повтори, но с различни "какички" в един и същи клуб:
Сяда на масичката за рисуване и хваща молив, в този момент идва "какичката" и казва "ела на топките, и в къщи можеш да си рисуваш" Shocked
Аз пък имам един клиент, чието дете е много буйно и посмъртно не можеш да го хванеш да седне, та той ми се оплакваше от друг клуб, че какичката казала "ела да рисуваме", а той изумен "ми че той и вкъщи може да си рисува"  Laughing
Сравнението с готвача е повече от правилно, а пък ако си намериш правилния шеф готвач, тогава е най-добре.

# 18
  • Мнения: 3 161
и мен най-много ме дразни еднообразието на интериора. Иначе ми допада този в Мола, където каките рисуват и правят неща с децата, но пък цените...

# 19
  • Мнения: 6 029
ех. баща ми беше много удивен, че в арена в детския кът се плаща.. и то пет лева.. милия ми наивен баща...

# 20
  • Мнения: 1 172
Не ми харесва, че обикновено става въпрос за тесни и малки помещения, претрупани с играчки. Липсва добра вентилация и е ужасно когато там се съберат 10 хлапета да играят. Персоналът обикновено не носи никаква отговорност, а детските центрове в много случаи не отговарят на елементарни изисквания за безопасност, аварийни изходи (ясно обозначени) и т.н... Никъде не мога да оставя сина си без да го наблюдавам. Почти никъде не записват имена на детето, ЕГН,  В общия случай какичките нямат никаква идея как се работи с деца и просто им "убиват" времето вместо да ги занимават.
По правило, сф клубове нямат достатъчно зали и биеш път до детски център, за да разбереш, че там виси табелка "рожден ден" или "частно парти". Ако уважаваш клиентите си и цениш времето им, трябва да имаш както зали, които могат да се резервират, така и зали, които винаги за достъпни.

# 21
  • Мнения: 5 255
Почти никъде не записват имена на детето, ЕГН...
В момента се сещам за три такива, в които записват мои и на детето данни, подписвам формуляр /влизам в системата им/  Wink

# 22
  • Мнения: 6 206
Извинявай, и защо на някой му би било нужно ЕГН-то на детето ти? Има ли неговото ЕГН общо с гледането му за два часа примерно?
Отговорът според мен е: Никакво общо.
Дори нямат право да искат ЕГН-то, защото си има закон и в него е упоменато кога и в какви случаи кое може да искаш. Ако му се прави застраховка може би. Но този тип застраховки не се правят в детските центрове. Защото тя е лична и целогодишна.

# 23
  • Мнения: 5 255
Дата на раждане - моя грешка  Blush.

Общи условия

Активация на акаунт