Един деликатен въпрос:)

  • 4 154
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
............
не е нещо кой знае какво,но например като седна или като ходя да пишкам и сякаш излиза балонче въздух. Sick
............

Звучи ми безобидно и не ми е непознато като усещане, но не вследствие на цезаровото, а на едни други упражнения... Blush

# 16
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз раждах нормало и усещането ми е съвсем познато.  Сина ми е на година и седе месеца и от време на време все още ми се случва да усетя такива въздушни балончета. Преди раждането никога не ми се е случвало.

# 17
  • Мнения: 19 303
аз четох в една книга за бременни,че това е нормално след раждане.после изчезва.

# 18
  • Мнения: 990
Не ми се е случвало  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 169
А аз се чудих какво е това newsm78, но и през ум не ми е минавало да е нещо тревожно Thinking

# 20
  • Мнения: 481
да ти кажа че и при мен се е случвало.Аз родих скоро-имам бебе на месец и половина и доскоро усещах такова чувство(като въздух) .И за мен е странно,скоро ще ходя на преглед да видим какво е,въпреки че вече май не го усещам

# 21
  • Мнения: 1 081
На мен ми се случва, но съм раждала нормално, странно е при теб, да нямаш свличане на тазовото дъно. Ако е било много тежко бебето, може да се получи.

# 22
  • Мнения: 5 183
Звучи ми безобидно и не ми е непознато като усещане, но не вследствие на цезаровото, а на едни други упражнения... Blush

И аз така!  Peace

# 23
  • Мнения: 535
И на мен ми се е случвало, родих нормално. След време изчезва, но не се сещам точно кога  newsm78

# 24
  • Мнения: 498
и аз да кажа че и на нормално родилите им се случва. Ще отмине. Ходила съм на прегледи и не са ми казвали че е нещо тревожно.
Ще мине!Не се притеснявай!  Hug

# 25
  • Мнения: 1 733
............
не е нещо кой знае какво,но например като седна или като ходя да пишкам и сякаш излиза балонче въздух. Sick
............

Звучи ми безобидно и не ми е непознато като усещане, но не вследствие на цезаровото, а на едни други упражнения... Blush
И при мен е така Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 4 588
Не съм забелязала такова нещо. Не ми се е случвало.

# 27
  • Мнения: 941
аз родих нормално,преди една година,но това усещане още не е изчезнало,особено след секс ми излиза въздух от влагалището,сигурно съм се разширила като кофа след раждането Embarassed

# 28
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Странно!Не ми се е случвало подобно нещо.
[/quote

Не ми се е случвало и на мен ... А некомфортно ли ти е ? Ако да - питай лекар  Peace

Общи условия

Активация на акаунт