American chicks - 15 (И замириса на... кебапчета - 4th of July тема)

  • 12 475
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 563


И аз като Джена ще си направя самоотвод, че днеска съм на всяка реплика дуплика.

Ми голям праз, пък да си кажем приказката веднъж. Аз от два часа говоря с майка си и баща си, но те пишат много бавно, та докато ги чакам блея във форума...

Мерси, че си казахте тайните относно Без и Джери и Хаген Даз или там както е (нали знаете, че името е специално измислено да звучи европейски ?! Joy)! Олекна ми!

# 301
  • Мнения: 2 381
Пробвайте и Dove (на пръчица)   Grinning

# 302
  • Мнения: 2 257
Джена, аз дълго отказвах да приема, че имам гест. диабет, щото нямам наднормено тегло, нито диабет в рода, нито високо кръвно, нито там каквито още неща бяха за него и хоп, бум, точно out of the blue sky ми дойде....

Ами именно де! На мене това ми звучи като false positive, как си сигурна, че наистина имаш, а не е просто грешен резултат. Нали все пак трябва да има симптоми, главния от които е наднормено бебе. Пък малко ли жени има с наднормени бебета, без да имат гестационен диабет. Не вярвам аз на такива работи  Naughty

На тричасовия тест имах две от 4 извън норма и ме сложиха в гест. диабет графата. То беше тръшкане, то беше мърморене, много трудно се съгласих, обаче после като почнах да си меря захарта след ядене наистина се оказа, че си имам и че се качва, ако ям забранените неща. След бременността се махна, това му е "хубавото", ако изобщо има нещо хубаво в цялата работа. Тъпото е, че не знам си колко процента от причините въобще остават неизяснени...както при мен, айде аз бях над 30 години, да речем при мене това да е бил проблема, ти си младо още.  Бебето пък изобщо не вървеше голямо, а след диетата пък съвсем... Споко сега, ти ще минеш тричасовия, няма да се шашкаш още.

Последна редакция: вт, 10 юли 2007, 01:08 от Джи

# 303
  • Мнения: 7 091
 Аз пък днеска не мога да се спра на едно място, леле тези дни не ми остава време да влезна като хората.
 Аз редовно правя десерти без захар и подсладители, най-вече с кисело мляко, та замр. кис. мляко е редовно в репертоара Simple Smile Ние с боровинки много го обичаме, с банани, с ябълки ( не можем да хапваме ягоди и малини заради алергиите, иначе обичаме)особено ако мога да сложа и орехчета и други вкуснотийки Simple Smile Сега съм решила да пробвам и с битер шоколад да видя какво ще стане Simple Smile

# 304
  • Мнения: 2 257
Мацки, викам със сладоледите и там пасти, торти и т.н., да се понасяме към 16та американска флота, пардон - тема.

Общи условия

Активация на акаунт