За аватарите разбрахме, а за никовете?

  • 6 396
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 455
Illit е от Донеси ми главата на принца, на Р. Шекли и Р. Зелазни, много любима книжка Peace

# 16
  • Мнения: 122
Counterfeit EP е соло албум на Мартин Гор от Депеш Мод - а аз на тема DM съм меко казана "болна",така че смятам е ясно!.... Laughing Laughing
Две сме!!!!! Даже си направих компресирани мп3-ки за телефончето и ся звъня депешарски.
Сори за офф-а. :

 newsm10 Има си хас - то ние сме и повече от две,ама се крием от хората в белите престилки - да не дойдат да ни приберат Joy Joy Joy
И аз сори за офф-а Embarassed

# 17
  • Мнения: 7 723
Имам двойна самоличност Sunglasses

 Heart Eyes Hug Heart Eyes

А Apv кво значи? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 1 877
Имам двойна самоличност Sunglasses

 Heart Eyes Hug Heart Eyes

А Apv кво значи? newsm78

See above Wink

# 19
  • Мнения: 2 237
Първо се регистрирах в Дир-а от компютър,който нямаше кирилица та затова ника ми е с такива букви.Избрах го защото като мислих ,мислих реших,че всъщност това съм аз.Близначе.Имам си сестра-близначка,значи какво съм ?   Grinning

# 20
  • Мнения: 17 407
Името ми означава, в превод на български Wink

# 21
  • Мнения: 212
Ами аз съм си Борис а (fx) накрая не значи нищо Simple Smile просто две букви защото името boris е заето естествено отдавна във всички форуми Simple Smile

# 22
  • Мнения: 364
love_sunrise - нещо във връзка с това, че бебетата се правят най-лесно по изгрев слънце! Joy hahaha Joy

# 23
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Името на една позната е, а и спомен от детството ми, когато броях на колко години са калниките. Няма нищо общо с името ми.

# 24
  • Мнения: 4 585
Бебета се правят най-лесно по пълнолуние.
И тогава се вие към луната най-готено.

# 25
  • Мнения: 364
Бебета се правят най-лесно по пълнолуние.
И тогава се вие към луната най-готено.



 newsm78
Ще пробваме и тази тактика! Ако не помогне, поне съседите ще ни гледат със стахопочитание! Shocked Joy hahaha Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Ним може да е и Национален исторически музей, но в случая го взех от сериала Surface - Ним (съкратено от Нимрод) беше името на едно бебе чудовище.  Sunglasses

Между другото някой фен на сериала да знае има ли втори сезон? newsm78

# 27
  • Мнения: 4 111
Моето... така ми викаше един братовчед като бях съвсем малка, а големите букви - като ЛОФ = любов демек  Joy
Омръзна ми старото име, регистрационното ми е liliana_R. Казвам се Лиляна, написах го с ia, а не с ya, защото и на други места съм го писала така и ми е по-удобно, а R-то - така ми започва бащиното име.
Бях повече от изчерпателна, дори досадно подробна.  Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Понеже името ми е кратко - това ми е удължителното.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 839
Serpentine идва от името на любимия ми парфюм.

Общи условия

Активация на акаунт