За аватарите разбрахме, а за никовете?

  • 6 401
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • под дъгата
  • Мнения: 630
От тук идва  Sunglasses
Тъй ме именуваше тайфата, малка игра на думи.

# 166
  • Мнения: 131
Обичам играта баскетбол и никът ми е отбор от Националната Баскетболна Асоциация ,накратко NBA.

# 167
  • Мнения: 811
Името ми,но с разбъркани букви  Wink.

# 168
  • Мнения: 1 800
фамилия+номера на мъжа ми, с който е играл футбол за години. И тъй като съм му голямa почитателka, използвам тази комбинация за ник Heart Eyes

# 169
  • Мнения: 7 837
Обичам играта баскетбол и никът ми е отбор от Националната Баскетболна Асоциация ,накратко NBA.

Обаче си го изписала грешно  Simple Smile

# 170
  • Мнения: 819
Името ми,но с разбъркани букви  Wink.

Стела ли си?  Grinning

# 171
И аз незнам ама да си кажа  Mr. Green
моя означава лунна светлина на някакъв си там диалект,който го говорят в Иран  bowuu

До колкото знам Махтоб означава "било е писано". Знам го от един бразилски сериал казваше се Клонинг по нова телевизия.Там главната героиня Жади май беше постоянно го повтаряше това Махтоб -било е писано и там се отнасяше за Мароко ама знам ли. Просто споделям това което знам.

# 172
  • Мнения: 471
Един съсед ме поздравява с " Лилита змия прикрита"
а мъжът ми го свързва с Лолита на Набоков макар че нямаме нищо общо..........още ми се подиграва че проспах целия филм.............в киното Simple Smile

# 173
  • Мнения: X
До колкото знам Махтоб означава "било е писано". Знам го от един бразилски сериал казваше се Клонинг по нова телевизия.Там главната героиня Жади май беше постоянно го повтаряше това Махтоб -било е писано и там се отнасяше за Мароко ама знам ли. Просто споделям това което знам.
Там казват МАКТУБ, както и в Алхимикът  Peace

# 174
  • Мнения: 603
Името, с което се регистрирах е kL30pa7ra - така се пишех, когато играех CS.

Сега съм ВерчИтУ по 2 причини: 1. Верче е галено обръщение на много хора към мен
и                                                     2. Правописните грешки са в чест на бисИритИ

# 175
  • Мнения: 419
Кажете, защо избрахте този ник и какво означава.
.... Когато се регистрирах, нищо по умно не ми хрумна  Blush
Thinking И при мен беше така  Crazy

# 176
  • Мнения: 3 211
very (Вери) е умалено на Вероника, както се казвам
а пък nice го добавих за разкош Grinning

# 177
  • Мнения: 1 701
Аз аз искам!
Просто искам.
Винаги искам.
Искам всичко...

# 178
  • Мнения: 126
Ние с мЪжото така си викаме (и безброй други умалителни).....Просто това ми хрумна на момента когато се регистрирвах!!!!

Общи условия

Активация на акаунт