Дневникът 21" - режимче и движение за лятно настроение

  • 17 935
  • 393
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 890

Здравейте!
Аз се върнах от фитнес. Направих много добра тренировка и съм доволна. Направих 30 мин тичане, после 30 мин бързо ходене, после още 30 мин тичане и после 15 ходене. Общо 105 минути  Laughing Laughing Laughing Аз съм някакъв спортен изрод. Като спортувам и мога да пазя диета, спра ли спорта се провалям и от към диета. Иначе за сега съм само на водичка. Дори дъвки не съм дъвкала още...

Uranus, невероятен резултат. Аз такова нещо за един ден никога не мога да постигна...

Abigail, хубаво е, че пак си в редиците и ще се бориш. Не трябва да се отказва човек преди да е постигнал крайната си цел... А за жалост не разбирам руски и на знам за какво говорят момичетата...

MissCaprice, като прочетох за отношението на мъжа ти и аз се ядосах. От къде на къде само ти ще се грижиш за бебето. Налей му малко акъл в главата. За какъв се мисли. Като е толкова хитър да започне да ти осигурява всичко ама ВСИЧКО и тогава ще се грижиш само ти. А и дори тогава не би трябвало детето да е само твой ангажимент. В по-голямата част от ежедневието да, но всеки има нужда да се види Човек!!! Освен това има и мъже, които се комплексират, когато жените им работят. Не трябва да позволяваш да те спира да се развиваш. От постовете ти знам колко много означава тази работа за теб. Не познавам мъжа ти, а и не знам какви са ви отношенията. Така че пиша хаотично, защото се ядосах. В никакъв случай не искам никого да обидя, но Човек трябва да прави това, което му доставя удоволствие. Веднъж се живее!

ANGYA, стягай се. За две седмици чудеса може да направиш ако се захванеш много, много сериозно!

Миранди, не си качил значи чак толкова много. Ще се справиш айде смъкни ги тези 10 кг за да ти мирне малко главата   bouquet

Лек ден  Hug

# 391
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета, ако се справя с таблицата ще пусна темата тази вечер... Никой не ми е пращал заглавия, явно ще сме си със стандартното тази седмица...  newsm78

Abigail чудна си на снимките  Heart Eyes кг. ти не ми приличат на 80 честно казано  Rolling Eyes

Далал напротив качила съм от 76 на 81 кг. горе долу, което е ужасссс  #2gunfire

ANGYA мъжо си е най-важната мотивация мисля  Wink Heart Eyes

Uranus браво на теб     bouquet

Abirena изобщо не изглеждаш ''зле''  Naughty Ще си прекараш супер на моренцето  bowuu

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 00:01 от Миранди

# 392
  • Мнения: 6 461
На работа всеки ден скачам на кантарЮ ...ама нъцки ...все54 кг показва.
В съседите се тегля ...пак54кг.
Не мърда...голям застой. Thinking

# 393

Общи условия

Активация на акаунт