Кухнята - в детайл

  • 62 796
  • 323
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 481
Че то освен устните уверения требе да има и писменни гаранции Wink
После сваляш ПДЧ-то им им го хлопваш по тиквите Mr. Green

# 316
  • Русе
  • Мнения: 343
Че то освен устните уверения требе да има и писменни гаранции Wink
После сваляш ПДЧ-то им им го хлопваш по тиквите Mr. Green

То това е ясно Laughing, ама... дано им се размине .

# 317
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Може да сложиш иноксов гръб,независимо дали гърба ти е ПДЧ или от материала като плота.

# 318
  • София
  • Мнения: 11 708
Моята кухня е нова от 4-5 месеца и свързващата част между горните и долните шкафове в ПДЧ.
Не се нагрява зад печката /но и аз по-често готвя на предните плочи/,лесно се чисти.
Родителите ми имат такава кухня от 7 години и майка ми благославя ПДЧ-то,колко лесно се почиства в сравнение с плочките.

# 319
  • Русе
  • Мнения: 343
Може да сложиш иноксов гръб,независимо дали гърба ти е ПДЧ или от материала като плота.

Подобен материал трябва да е, но в бяло, защото уредите са ми бели. ....че няма капак пустата печка, щеше да ми реши проблема.

Моята кухня е нова от 4-5 месеца и свързващата част между горните и долните шкафове в ПДЧ.
Не се нагрява зад печката /но и аз по-често готвя на предните плочи/,лесно се чисти.
Родителите ми имат такава кухня от 7 години и майка ми благославя ПДЧ-то,колко лесно се почиства в сравнение с плочките.

Проблемът ми е този отвор, от който излиза парата. Включа ли фурната на 10-тата минута стената отзад /над печката/ е мокра и нагрята. До преди да я купим не бях ползвала печка с такъв отвор, и през ум не ми е минавало да гледам за подобно нещо.

Благодаря за съветите  Hug!

# 320
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами нали ще сложиш аспиратор,няма да има такава влага,само остава проблема с топлината,но ако нямаш газ,ПДЧ-то ще издържи.

# 321
  • Русе
  • Мнения: 343
Ами нали ще сложиш аспиратор,няма да има такава влага,само остава проблема с топлината,но ако нямаш газ,ПДЧ-то ще издържи.

Ами, то и в момента има аспиратор - нов, с два мотора....дрън-дрън. Уж трябва да е хубав  newsm78. Тази "дупка" е точно на задния ръб на печката, от стената е на не повече от 1,5 см. Струята е доста силна, и колкото и да изсмуква аспиратора то си "бие" в стената.
Една съфорумка каза, че е с такава печка и нейният гръб е съобразен с това и няма проблеми. Ще обясня във фирмата, надявам се да ми предложат вариант за моя случай.

Благодаря!

# 322
  • Мнения: 7 091
Момичета, пуснете си нова тема, тази я заключвам след като си пуснете линк към новата.  Peace

# 323

Общи условия

Активация на акаунт