През юни и през юли се правят МАРТенски сладури!

  • 9 507
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 93
Morgause, Вики 1-2 пъти беше така, не се притеснявай! Peace
Момичета, ние ще ходим за два дни на палатка с Вики, надявам се времето да е хубаво! Та по този повод се сетих за заглавие на тема: МАРТенчетата ни сладки ходят на морета и палатки!  Simple Smile

# 286
  • Мнения: 498
Morgause, Вики 1-2 пъти беше така, не се притеснявай! Peace
Момичета, ние ще ходим за два дни на палатка с Вики, надявам се времето да е хубаво! Та по този повод се сетих за заглавие на тема: МАРТенчетата ни сладки ходят на морета и палатки!  Simple Smile

Наистина ли ще отидете на палатка?!Завиждам ви!Благородно де! HugМен ме е страх да отидем с малкия дори като стане на 4-5 месеца,а толкова искам…А и родата ще ме изяде ако го направим!
Междудругото страхотна е темичката и тоя път само че аз се включих пак много късно!
Мини,какво да направя за да има и нашия сладур снимка?И също искам да кажа че и то е едно от закъснелите бебета…ако можеш да го промениш ще съм ти много благодарна!
Да се похвалим и ние!Вече сме 6.700 и 61 см.На мама шишкото.И най-лошото е че ни мъчат зъби!Толкова рано…
Поздрави за сега!Дано успея пак да се включа преди да заключат темичката!  bouquet

# 287
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
face off, точно първия линк имах предвид. Благодаря ти много   bouquet

Winnie, разпитай за тази ваксина щом смяташ да биете на Карина. При условие, че както говорихме по-напред, ако не се е хванала ваксината от болницата се прави Манту в 7-ми месец и при отрицателно се бие нова, значи би трябвало да има и единични дози. Надали педиатърът ще чака да се съберат няколко бебета в 7-ми месец с отрицателно Манту за да бие ваксина.

# 288
  • Мнения: 413
 Разписваме се и ние Mr. GreenВчера бяхме на консултация и сме 6100 и 61 см.Казаха ни да почваме пюретата още миналия път,но аз изчаквах до сега.Давала съм и само да опита пюре  морков и ябълка,но се запече.Педката ни каза ,че и идвало гъсто пюрето и трябвало да е размесено с кърма или АМ до полу-течна консистенция.  chef

# 289
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
хайде, чакаме новата тема. Laughing

# 290
  • Мнения: 1 420
хайде, чакаме новата тема. Laughing

Ами Мини или Манго някъде се губят...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт