Ястия табу

  • 5 605
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 416
аз пък не възприемам прясно зеле с лимонтозу,то нито е прясно,нито е кисело и хич не ми харесва.

# 106
  • Мнения: 3 388
За моят съпруг тараторът е вечното табу!  Crazy Супите също не се харчат особено в нашия дом!

# 107
  • Мнения: 1 733
Моят мъж е всеяден. Но без месце не минава. Пример - сготвила съм боб, той го изяжда и пита какво ще вечеряме. Иначе табутата ги налагам аз според моите вкусове - избягвам пържено, мразя зеле и леща, както и не обичам примерно свински ребра (но често ги правим,защото мъжо ги обожава).

# 108
Той горкият е толерантен и ще си намери нещо да яде ама аз съм си такава каквото съм сготвила трябва да ми го ядат ,че и да го харесат отгоре на всичко Mr. GreenИ по тази причина в къщи по рядко вече се готви шаран и всякакви риби с много кости а също и пилешки крилца пиле може но не и крилца.

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
За 20 и кусур години семеен живот се нагодихме един към друг.Когато се оженихме не кусваше агнешко в никакъв вид.Сега чака да дойде март и почва да мрънка,че му се прияла печена плешка с ориз и гъби.
Което не яде на сто процента е домати с ориз, но не е проблем,защото и аз не ги ям.Не яде спагети, не знам защо.Преди време помня,че ги хапваше.....Мусаката не е от любимите му ястия, в къщи мнозинството я яде и той се примирява.
Негово е задължението да приготвя скарата, но аз му меся каймата за кюфтетата. Също-той прави панираните калмари у нас.Не че не мога, но е голям въртел-да ги варя,режа,пържа.И съм заявила,че неговите са сто пъти по-вкусни и там ме бие по точки.И той се горее и ги готви.Проблема е,че се случва веднъж годишно и след това кухнята е като след бомбандировка. Laughing

# 110
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Грис-халва. Мразел грис под всякаква форма...естествено от спомени от  детската градина.

# 111
  • Мнения: 1 669
Боб, леща, Sad грах - ако пропусна някое от бобовите растения, включете и тях.
А грах как обичам..., мммм....

Общи условия

Активация на акаунт