ТЕРМИНИ!

  • 16 638
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
Здравейте и от мен!!!!Аз сам на 27 години от София първа бременност и термина ми е на 2 декември.Много съм щастлива и чакам с нетърпение зимата вече WinkПоздрави на всички и лека и безпроблемна бременност  bouquet

# 151
  • Мнения: 183
   Здравейте мами! Изключително ми е приятно да се присъединя към вашата компания   bouquet Живея в София на 28 години съм. Очаквам втората си рожба на 14.11.2006г. Имам син на 6 години и 4 месеца.
  Пожелавам на всички лека и приятна бременност!!!  Heart Eyes

# 152
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
МОМИЧЕТА, ТАЗИ ТЕМА Е ОТДАВНА ИЗЧЕРПАНА И БЕШЕ ЗА ТЕРМИНИ ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 2005.
нАПРАВЕТЕ СИ ДРУГА ТЕМА ЗА 2006, ЗАЩОТО ВСЕ ОЩЕ ПОЛУЧАВАМ ОТГОВОРИ
.
Или искам да помоля модераторите да заключат тази тема. Благодаря   bouquet

# 153
Здравейте мами казвам се Недка на 27г. и съм от Пещера това е първа бременност за мен, надявам се всичко да бъде наред и да мине добре , очакваме бебчо през месец септември с голямо нетърпение , както всички вие ,терминът ми е на 26.09.2006г. Ще се радвам много да ме включите в списъка.

# 154
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм Маргарита  и чакам второ бебе .Термина ми е на 31.12.2006г. От Бургас съм.Много ще се радвам ако ме включите в календара.

# 155
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Тази теме беше за набор 2005, и все пак някои мами продължават да пишат тук  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт