Събота или неделя подписахте?

  • 4 212
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 428
Събота. Исках всички гости да се забавляват, без да мислят че следващия ден са на работа.

# 61
  • София
  • Мнения: 124
Петък,защото се омъжих края на октомври,а ритуалната зала я затваряха на другия ден по простата причина,че нямаха парно и да не им е студено на младоженците #Crazy

# 62
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Петък.

# 63
  • Мнения: 2 700
Не помня със сигурност, но май беше събота.
Иначе, Шани, вече и съботата НЕ е делничен ден.
Що се отнася до 07/07/07, дано всички младоженци да са щастливи, но имах приятели, които се ожениха на 08/08/88 и се разведоха няма и година по-късно Wink

# 64
  • Мнения: 24 467
Тъй де, ама "7" си е "7", не е като "8", все пак...

# 65
# 66
  • Мнения: 7 201
Събота. Исках всички гости да се забавляват, без да мислят че следващия ден са на работа.
PeaceТова е и моят отговор.

# 67
  • Мнения: 4 668
Събота - доста късна вечерна сватба  Peace
Венчавката ни беше последната в 18.30 ч.
Събота. Исках всички гости да се забавляват, без да мислят че следващия ден са на работа.
Това беше и при нас , а освен това мразя дневни сватби ... а за неделя не виждам как ще стане вечерта  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 116
Скоро беше през седмицата в общината, а неделя в църквата. Имаме познат който пее в църква и той ни посъветва да е неделя. Пък и винаги сам си представяла сватба в неделен ден.

# 69
# 70
  • Мнения: 647
Събота .Къде ми беше акъла тази събота ????!!!!? Mr. Green

# 71
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Иначе, Шани, вече и съботата НЕ е делничен ден.

той и никога не е бил. Но не е и божИ ден, тъй да знаете.

# 72
# 73
  • София, център
  • Мнения: 3 455
В събота, вечерна сватба.

Заради продължителността на нощния купон и удобство на гостите.

Гости от провинцията не сме имали, но пък останалите ходят на работа в понеделник, и ми се струва некоректно заради мен, която ще бъда в отпуск и ще си почивам, друг да ходи като омагьосан, или пък да се въздържа цяла вечер от алкохол, пак заради мен!

# 74
  • Мнения: 4 308
Неделя.
Събота го приемам като ден в памет на починалите.

Общи условия

Активация на акаунт