Пръсна ми се един диск в рс-то, моля за малко помощ

  • 1 171
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
А от какво се е пръснал диска?  newsm78

# 16
  • Мнения: 9 865
А от какво се е пръснал диска?  newsm78
От страст?

# 17
  • Мнения: 212
Хвърляй го (СD-то не компютъра Simple Smile ) нищо не става вече от него. Случват се такива неща не си първата на която се пръска диск вътре в СD-то. От това CD вече нищо не става. Новите не са скъпи така че и да го занесеш на ремонт няма кой да ти обърне внимание да ти поправя нещо което може да се купи ново и то евтино. Аз мога да ти подаря едно старо но работещо ако ти се свиди да даваш пари за ново и ако имаш път към Ст. Загора Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 2 079
Kasidy,
Не ползвай CD - то повече, а го свали и занеси да го погледне някой, който отбира от това.
А мен ако питаш - купи си ново! Peace
Във всички случаи ще ти излезе по-евтино, отколкото ако ти направи още една беля и вземе да повреди и нещо друго. Tired

# 19
  • Мнения: 1 533

Блонди, не мога да разбера защо се заяждаш. Представи си да глътнеш мравка примерно?! Приятно ли ще ти бъде?

# 20
  • Мнения: 212
Блонди, не мога да разбера защо се заяждаш. Представи си да глътнеш мравка примерно?! Приятно ли ще ти бъде?
Айдееее от къде тръгнахме (от CD-та) и докъде стигнахме (до гълтане на мравки)  Mr. Green Mr. Green голям кеф ти казвам .... Ама сравнението е супер. Никога не бях се замислял да сравня това да ми гръмне CD-то с гълтане на мравка Simple Smile Grinning

# 21
  • на село
  • Мнения: 3 926
А като лапнеш мравката киселее  Mr. Green.

Ух, тва беше спам.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 210
А като лапнеш мравката киселее  Mr. Green.

Ух, тва беше спам.



Тва е защото отделя т.нар мравчена киселина, за да се защити Mr. Green Mr. Green
Касиди, абсолютно е възможно и нищо да не му е станало на ЦД-то, споко, просто наистина го занеси в която и да е комп.фирма да го видят. А се е пръснало, защото най-вероятно носителят е бил калпав или стар и е развъртяно на по-висока скорост. (примерно)

# 23
  • Мнения: 6 029
закарай утре компа на сервиз, це де то се е скапало, но има малък шанс да проработи - ако се отвори, изчисти (но не от теб) и да тръгне. ако не - честита нова двд записвачка.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 074
Е, Джули, малко крайно, но като цяло вярно.
Касиди, за CDто, по-добре наистина го смени, обаче чак да носиш компа някъде няма нужда. Отвори го, изчисти го с прахосмукачка без накрайник, помага   bouquet

# 25
  • Мнения: 6 029
Е, Джули, малко крайно, но като цяло вярно.
Касиди, за CDто, по-добре наистина го смени, обаче чак да носиш компа някъде няма нужда. Отвори го, изчисти го с прахосмукачка без накрайник, помага   bouquet

хъм.. не всеки може сам да смени оптично у-во или нещо от сорта.

Общи условия

Активация на акаунт