Похвалете се с GSM-a си

  • 7 059
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 249
samsung E530 много съм доволна от него

# 151
  • Мнения: 165
Най-стахотния GSM на света имам - Nokia 7373 Gambattista Valli - http://gsm-search.com/index.php?type=news&id=747&page=17! newsm10

Има всичко, което ми трябва:

1. Уникален и супер модерен дизайн:


2. Удобна слушалка;
3. фотоапарат (2МР);
4. камера;
5. радио;
6. МР3;
7. bluetoot;
8. слот карта;
9. интернет връзка;

С един удар - много зайчета  Mr. Green Голяма мъка е да мъкнеш всяко едно от тези неща поотделно в чантата (където и без това цари хаос и вещите трудно се намират  #Crazy),а и да се оплиташ в милиони зарядни устройства, слушалки, хендсфрита и т.н.

Това е моят телефон newsm53

# 152
  • Мнения: 165
Каква е целта на тази тема, бре?!
Как каква?Фукнята е много важна Twisted Evil

Поредното мерене на пи.ки

А на вас, уважаеми Белла и  ЗлаВещица, ще ви кажа, че за мен това не е тема за фукане - нито вие ме знаете коя съм, нито аз вас. Няма какво да си мерим, особено това, за което се споменава в постингите ви.  newsm48 
На мен темата би ми била много полезна, ако исках да си купя нов телефон. Между изписаните празни приказки, все щях да прочета нечие мнение, което да ми помогне в избора. Не знаете ли, че най-добрата реклама е личната препоръка? И накрая едно уточнение - не работя за Нокиа и нямам близки отношения с никой от тази фирма.

# 153
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
...
9. интернет връзка;

... Голяма мъка е да мъкнеш всяко едно от тези неща поотделно в чантата (където и без това цари хаос и вещите трудно се намират  #Crazy)

Ъхъм, особено интернет връзката много бърка работата в чантата  Joy

# 154
  • Мнения: 165
...
9. интернет връзка;

... Голяма мъка е да мъкнеш всяко едно от тези неща поотделно в чантата (където и без това цари хаос и вещите трудно се намират  #Crazy)

Ъхъм, особено интернет връзката много бърка работата в чантата  Joy
Ти за лаптоп в чанта да си чувала случайно?  Mr. Green

# 155
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Panasonic  засега

# 156
# 157
# 158
  • Мнения: 212
Много се колебаех навремето дали да си взема този модел на Нокия. Доволна ли си от него. Прави ли добри снимки. Как е с другите екстри.

# 159
  • Мнения: 4 392
Най-стахотния GSM на света имам - Nokia 7373 Gambattista Valli - http://gsm-search.com/index.php?type=news&id=747&page=17! newsm10


Искаш да кажеш: "най- страхотният за теб".  Wink

# 160
  • Мнения: 165
Най-стахотния GSM на света имам - Nokia 7373 Gambattista Valli - http://gsm-search.com/index.php?type=news&id=747&page=17! newsm10


Искаш да кажеш: "най- страхотният за теб".  Wink

Разбира се.  smile3521 За мен и за всички останали, които го имат и са доволни. Познавам и мъже, които също много му се кефят, но "щели да им се смеят ако си вземат такъв модел"  hahaha
Познавам и дами, които не го харесват, смятат го за странен и грозен.
То затова има и толкова много марки и модели, защото и нашите вкусове са различни.  newsm47
Преди време имах първото дамско бижу на Samsung - A 400. Радвах му се и си го ползвах с голямо удоволствие.
Живот и здраве, като излезе пак някое дизайнерско бижу, сигурно ще се захласна по него и сегашното ми телефонче ще го пратя в запас.  smile3508

# 161
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да не забравиш да се похвалиш...

# 162

Общи условия

Активация на акаунт