А промени ли ви съвместният живот?

  • 1 617
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
И аз се замислих. Нали само допреди няколко години обичах:нощен живот, шумни места, море на Несебър  Crazy, гоооолеми компании......Какво става, явно съм се променила? И се замислих и установих, че....съм почнала да попивам доста черти от характера на половинката ми, от нещата, които ТОЙ харесва.....


А може би,  просто ти си "израснала" тези си желания. Дето има една приказка "всяко нещо с времето си".

Не мисля, че мъжът ми ме е променил, но определено ми влияе. Дори понякога съм склонна да му вярвам повече отколкото на себе си  Wink

# 16
  • Видин
  • Мнения: 168
Обичахме да ходим по купони и заведения ,не се спирахме. Изведнъж спряхме ,не че не ходим от време на време ,но не е както преди.Шегуваме се че е от възрастта CrazyОпределено не сме това което бяхме и много от нещата които се заричахме ,че няма да правим просто станаха факт.Като се почне от това което обичахме да ядем ,а сега сме почти вегетарианци....

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
[

Същото и при нас. Тишината ме изморява, напряга, отегчава. Обичам шумните компании, бурните веселби, музика на max, ледени питиета. Heart Eyes Н
Появата на детето ни промени, да. Няма как иначе да е - всеки, който стане родител, търпи обрат. Приоритетите се преподреждат.
А ми се Живее, та 2 не виждам Heart Eyes Когато спра да изпитвам ненаситен глад за бурен и динамичен живот, тогава най-вероятно ще съм остаряла.
него да, доста щом се 4удят как от лошото мом4е стана добро, аз-само станах още по-толерантна и по дипломат, но останалото от цитата ни важи и за двамата, правим си дискотеки с малката и баща й показва техники на танцуване, страхотна гледка  сме предполагам през нощта ,особено за тука!имаме ли възможност живеем на макс, диско, бар, пътувания, ектремни скорости, преживявания! не ми се остарява!

# 18
  • Мнения: 2 978
Аз обичам музиката, шума и танците.
Той обича каквото харесвам аз. (боже к'во написах ooooh! Joy)

Редуваме се...един ден на шумно, на другия сме само двамата.
Само мир да е Laughing

# 19
  • Мнения: 1 937
Да. Промяна има.
Той - съобразявайки се с мен спря да ходи по "дупки", при все, че е бил страстен пещерняк.
Мен пещерите ме побъркват.
Виж щерките вече дават зор за катерене по скали. Тук полека започвам да се включвам - щом посоката е към слънцето, а не обратно.
Аз - бивш отявлен турист на маса, колкото повече шум, толкова по-добре. Вече не. Изморява ме. Ако някой предложи игра на карти, убивам с поглед.

Май сме си взели дозата през годините. Сега ни е добре така. Спокойно, почти скучно.

# 20
  • Мнения: 27 524
Разбира се, съвместният живот е низ от компромиси. Важното е да са взаимни и да не са прекалено в разрез с разбиранията ни  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 2 210
Преди да забременея излизах минимум два пъти седмично.
В студентските си години и 2-3 години след това си седях вкъщи максимум веднъж седмично (вечер).
Първите две години след като родих нямах грам желание да се отделям от детето си и не съм излизала (май с 5-6 изключения). МъжО си излизаше-аз настоявах.
Та на въпроса- по-скоро ме промени детето , а не съвместното съжителство.
От една година ми се излиза, вилнее, излизам и си вилнея Simple Smile
Само с алкохола внимавам повече, че съм с лош махмурлук и не искам дететео ми да ме вижда кисела и крива на другия ден. А и няма да му изтърпя щуротиите в такова състояние.
Но Иво определено не мога да го накарам да идва с мен на бар или диско. Максимума е в кръчма с приятели- там не отказва. Ноще н живот- ТЦ!
Та се развивам самостоятелно Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 49
Промяна има и в двамата.От съвместния живот и промяна в приоритетите.
А като сме "някъде" искам да ми е шумно и весело.В къщи ми е спокойно,достатъчно.

# 23
  • Мнения: 3 461
Не може да няма промяна и взимно нагаждане, но тъй като не мога в момента да  изтъкна нещо конретно, това означава, че не са били в голям мащаб. По нагласа за почивките конкретно сме на една вълна. Peace

# 24
  • Мнения: 5 370

Та се развивам самостоятелно Mr. Green Mr. Green

Нали ще се 'доразвием" с тебе взаимно след няколко дена? Heart Eyes Mr. Green

Сопранов-това, дето го пишеш, важи за моя мъж. Май той е тоя, на когото "му е късно" да се променя.
Ако иска да отиде на лов-отива.
Ако иска на ски-на ски заминава. И ми е дал да разбера, че това си е част от неговия живот, а не че ми прави напук.
Та....май май полека-лека аз съм се 'поогънала". Laughing

# 25
  • Мнения: 6 206
Да, промених се...
Станах по-организирана, по-отговорна /то няма и как след толкова мрънкане и пилене на главата/
Започнах повече да си угаждам и ценя хубавите неща

# 26
  • Мнения: 595
О,да.
"Седнахме си на за.ниците"

# 27
  • Мнения: 9 093
Аз съм странен човек - в един момент искам шум и хора, в следващия се подтискам от тях и имам нужда от тишина.
Трудно е да ми се угоди.
Мъж ми е повече по аху-иху - барове, нощен живот, но му харесва и другата крайност - тихо, спокойно.
Мисля, че от двете по малко ни гарантира приятното прекарване и вкъщи, и навън, и на почивка Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 406
Всяко нещо с времето си.
Аз не съм се променила, просто имам в архив повече от 10 години активен нощен живот, почти непрестанно пътуване и адреналин в излишък. Вече леееко се отегчавам от еженощни изпълнения и веднъж в седмицата ми е достатъчно да изляза и ако само вечерям навън без да продължа, нямам усещането, че ще изпусна нещо.
Почивките и пътуванията ми са съобразени и балансирани- вече държа на повечко екстри, за разлика от преди, когато можех да замина и изобщо не ме интересуваше къде ще спя- можех и на плажа.

# 29
  • Мнения: 3 268
Купоните и дивите нощи останаха в миналото.Дискотеки,танци,секс до изгрев слънце-това беше когато ходехме на море без децата.Сега всичко е различно.Кръчмички,пивка,хапка,пенсионерска работа.

Общи условия

Активация на акаунт