Уморени крака

  • 10 751
  • 23
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Момичета, моля ви препоръчайте ми някой изпитан крем за релаксация  на уморени крака. А и някакви масажи,гимнастики или нещо подобно. Потърсих из библиотеката и с търсачката търсих, но не открих. За това, моля, ако някой има нещо изпитано като метод или марка - да даде инфо! Благодаря ви, предварително!  bouquet

# 1
  • Miami
  • Мнения: 412
Най-доброто средство е почивката!Можеш да  си мокриш краката със студена вода и да ги вдигнеш на една възглавница за 15-20 мин.

# 2
  • Мнения: 267
Кремчето, от което съм най-доволна е на Maria Galland - изстудяващо/камфорово/ментово е. Просто страхотно отпуска краката.
Първо ги измивам малко с хладка фона, мацвам кремчето и първо ги поомачквам малко и  ги качвам да си почиват нагоре. После правя едно малко упаажненийце - редувам шпиц - контрашпиц с опънати крака - просто веднага се оросяват. Понякога ми помага и да ходя боса у дома - на теракота се охлажам, на килима - масаж Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 039
Доволна съм от гела на Титания за охлаждане на краката  Peace
Имам и масажна вана за крака,минавам първо от там,после мажа с продължително и обилно втриване,после краката горе  Peace

# 4
  • Мнения: 544
Аз съм пробвала и наистина действа- лягам по гръб на пода и перпендикулярно на стената, вдигам си краката като ги подпирам на стената и така 15-20мин, ако имаш търпение стой и още Laughing

# 5
  • Мнения: 6 958
Охлаждащият и успокояващ гел за крака на Орифлейм е много добър  Peace



# 6
  • Мнения: 3 622
Най-доброто средство е почивката!Можеш да  си мокриш краката със студена вода и да ги вдигнеш на една възглавница за 15-20 мин.

 Peace

# 7
  • Мнения: 1 655
Най-доброто средство е почивката!Можеш да  си мокриш краката със студена вода и да ги вдигнеш на една възглавница за 15-20 мин.

 да допълня само, че предпочитам да си сложа краката във вана със соли и след това да ги повдигна върху възглавница

# 8
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  bouquet Благодаря ви за съветите,момичета! Ще се опитам да се възползвам от съветите- това с почивката и аз го знам, ноооо именно там е проблема,все не остава време. За ходенето боса- аз ходя непрекъснато боса-зима,лято - няма значение. Но ще пробвам някой от кремовете, в комбинация с почивка.Дано да има ефект! Peace Благодаря ви още веднъж!

# 9
  • Мнения: 12 821
Здравей
Охлаждащите мазила са много приятни, наистина. На мен много ми "тежат" краката в края на деня от коленете надолу. Лошото е, че имам разширени вени и не смея да си намажа прасците с нещо с ментол и камфор. Можеш да пробваш като се прибереш, да поседнеш за малко и да търкаляш на пода с крак някаква малка празна бутилка или примерно празен флакон от дезодорант - не иска много време.
Наскоро си взех едни джапанки с едно като бодлички по подметката, не знам как точно да го обясня. Е, няма такъв кеф - страхотно масажират стъпалата. На мен поне много ми олеква и вкъщи ходя с тях през повечето време. Слагането на краката на високо е също добра идея, но понякога просто няма кога или не ме свърта легнала достатъчно време, че да усетя ефекта от него.

# 10
  • Габрово
  • Мнения: 240
Хе-хе, това с "бодливите" джапанки е супер! Аз вече няколко години ходя само с такива в къщи. Водят се ортопедични, масажиращи и бла-бла.... В началото е малко странно, но като свикне човек... вечер като ги събуя и стъпя боса килима ми се струва страхотно мекичък и гладичък Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 1 234
За кремове не знам,понеже не съм купувала нещо по-специално,но това което правя аз е простичко и ефикасно-леген със студена вода-пъхаш си крачетата вътре и след 15-ина минути ще видиш,че ти е по-добре Peace Другото е да ги вдигаш на високо-на стената или на възглавница Stop

# 12
http://www.krasnaya-bg.com/products_3.htm?p40
Охлаждащ гел за крака на "Красная линия". Много лек, приятен и ефикасен Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 733
Охлаждащият и успокояващ гел за крака на Орифлейм е много добър  Peace




Точно това щях да препоръчам и аз. От 4 дни го използвам и съм във възторг.

# 14
  • Мнения: 526
Хе-хе, това с "бодливите" джапанки е супер! Аз вече няколко години ходя само с такива в къщи. Водят се ортопедични, масажиращи и бла-бла.... В началото е малко странно, но като свикне човек... вечер като ги събуя и стъпя боса килима ми се струва страхотно мекичък и гладичък Joy Joy Joy

А,и аз съм с такива Simple SmileНаправо са ми като втора кожа на краката.
Определено помагат.И студената вода много облекчава умората в краката,както вече са написали момичетата.И разбира се кремче-има най-различни,мисля,че повечето вършат добра работа.

# 15
  • Мнения: 211
Може да пробваш и ваничка за крака много отпускат. Също е много приятно да сложиш лавандулова вода в студена вод аи да се киснеш.

# 16
        И на мен ми се случва да ми се изморят краката но то е естествено с този забарзан живот които водим няма как.Аз се ги дигам на високо например на вазглавници и ми помага.Пробваи. newsm10 smile3503

# 17
  • Мнения: 172
На доктор Тайс също венения гел но фреша който е.Той също охлажда.

# 18
  • Мнения: 1 167
къде има такива джапанки с бодлички  във Варна и на каква цена?

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 14:14 от desiniko

# 19
  • Мнения: 1 929
къде има такива джапанки с бодлички  във Варна и на каква цена?

да,и аз се интересувам

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Работя на компютър и също много ме болят краката вечер. Измивам ги със студена вода и гледам поне 5 мин да отделя, за да полегна на леглото и да ги опра на стената. Помага, опитай.

# 21
  • Мнения: 1 167
къде има такива джапанки с бодлички  във Варна и на каква цена?

да,и аз се интересувам


Купих си такива чехли от МЕТРО вчера за 18.00 лв. Много са готини, имат знак че са "медицински" Бодличките страхотно масажират краката. Засега съм доволна.

# 22
  • Мнения: 12 821
Моите са на Булдозер и цената беше нещо под 10лв (май 7 или 8, не помня вече). Лошото е, че се водят мъжки модел и почват от 40ти номер. Е, явно не отговарят на номерата си, понеже аз по принцип нося 38-39, а техният 40ти номер ми е точно.

# 23
  • Мнения: 240
Помага и стоенето известно време с вдигнати крака опрени на стената.
А също така при спане краката трябва да са малко по-нависоко. например може да се пъхне одеяло под чаршафа. Аз така спя от една година и се чуствам доста по-добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт