Уморени крака

  • 10 751
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 211
Може да пробваш и ваничка за крака много отпускат. Също е много приятно да сложиш лавандулова вода в студена вод аи да се киснеш.

# 16
        И на мен ми се случва да ми се изморят краката но то е естествено с този забарзан живот които водим няма как.Аз се ги дигам на високо например на вазглавници и ми помага.Пробваи. newsm10 smile3503

# 17
  • Мнения: 172
На доктор Тайс също венения гел но фреша който е.Той също охлажда.

# 18
  • Мнения: 1 167
къде има такива джапанки с бодлички  във Варна и на каква цена?

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 14:14 от desiniko

# 19
  • Мнения: 1 929
къде има такива джапанки с бодлички  във Варна и на каква цена?

да,и аз се интересувам

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Работя на компютър и също много ме болят краката вечер. Измивам ги със студена вода и гледам поне 5 мин да отделя, за да полегна на леглото и да ги опра на стената. Помага, опитай.

# 21
  • Мнения: 1 167
къде има такива джапанки с бодлички  във Варна и на каква цена?

да,и аз се интересувам


Купих си такива чехли от МЕТРО вчера за 18.00 лв. Много са готини, имат знак че са "медицински" Бодличките страхотно масажират краката. Засега съм доволна.

# 22
  • Мнения: 12 821
Моите са на Булдозер и цената беше нещо под 10лв (май 7 или 8, не помня вече). Лошото е, че се водят мъжки модел и почват от 40ти номер. Е, явно не отговарят на номерата си, понеже аз по принцип нося 38-39, а техният 40ти номер ми е точно.

# 23
  • Мнения: 240
Помага и стоенето известно време с вдигнати крака опрени на стената.
А също така при спане краката трябва да са малко по-нависоко. например може да се пъхне одеяло под чаршафа. Аз така спя от една година и се чуствам доста по-добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт