31 арабско -отпускарско-бебешка/пак с контрол на входа/

  • 13 593
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804


и една баня подарък от мен за 2ката

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
записка! браво бе, моми ненагледни, аз за кой път да си стискам о4ите, да не гледам тези лакомства, 4е ми се отваря ламски апетит!ноя, как си ти ,не се разписа никъде , ама сигурно си надолу заради проблемите с децата! аз се опрасках баш след лунната ,ама поне не стана зле! Mr. Green
пепи, хепиенд ви желая за снахата и брат ти! наистина е  от твоята порода, ако се харесат ще си е  супер!  bouquet Praynig
кате, много предизвикващо е туй легло ! Thinking изби ме на фантазми! то щ? е слу4айно , прекалих със диетата явно! Mr. Green
как са другите, нощен живот, ааааааааа? давайте, танци-манци! Party  bouquet

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ако искаш  аз в банята заради жегата а ти в леглото! hahaha hahaha Joy

# 18
  • Мнения: 3 461
Ако искаш  аз в банята заради жегата а ти в леглото! hahaha hahaha Joy

Важното е като се събудя да се видя оправена вече Twisted Evil Joy, имам предвид с нов аватар. Laughing

аз се опрасках баш след лунната ,ама поне не стана зле! Mr. Green


Марси, аз съм опраскана от всякъде вече Mr. Green, не разбрах ти в коя се разписваш  Thinking

# 19
  • Мнения: 3 804
Ако искаш  аз в банята заради жегата а ти в леглото! hahaha hahaha Joy
КАТЕ а как ще се оправяте така всяка по отделно Embarassed newsm78

# 20
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ние сме си свикнали, та можем и по сами!!!
Има една песен Деси на ДесиСлава, щом твоите слушат чалга: Не си ми спешен!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 804
те основно са на планета но и другите не отказват любимка им е ивана

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
какво да се разписвам срам ме е, 4е 4ервена ходя! ама си продължих на нвд, дано да  ми потръгне и да сляза от платото на едни кила съм ве4е 5м! само сауната на тунис може да помогне, как да не заоби4ам този край!но има надежда -имам месец!само като смъквам, спирам да ям, ама как да диетувам като няма резултат! гаден кръг въртя! #Cussing out

# 23
  • Мнения: 560
Какво правите?Не мога да ви изчета! #Crazy
Ноя,Кате,какви ги вършите?Спалня,баня?Много от рано се започнахте?!
Пепи,снахата е голяма сладурана!Дано да стане работата!
Деска,нещо не става! Embarassed
Марси,голямо ядене става тук(в България)!
Сигурно съм 2кг.на горе! Embarassed #Cussing out

# 24
  • Мнения: 2 804
Да се разпиша и аз !
Пепи , щастие за брат ти и бъдещата снаха ! Heart Eyes
Момичета убивате ме с тия оферти дето бистрите !!! hahaha

# 25
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
НОйче, честито, ама защо се поклащаш в такт??!! newsm78 newsm78 Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 3 804
НОйче, честито, ама защо се поклащаш в такт??!! newsm78 newsm78 Joy Joy Joy
КАТЕ  сигурно в тон с песента на десислава която пусна Embarassed Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 3 804

Момичета убивате ме с тия оферти дето бистрите !!! hahaha


ДАНИ за теб в твоето положение такива оферти са забранени.оставаш само с гледането-очи пълни ръце празни
и да не забравиш когато разбереш какво е бебето ако е мом4е пусни рецептата на ли4ни,може и да те последвам bowuu

# 28
  • Мнения: 1 269
Добро утро дева4ки  Hug

ДАно темата е изпълнена само с хубави емоции и Без болести на малки и големи
Хубаво котенце,хубави спални,а за папкането ще замъл4а,4е какви киселини имам ще ме уморят.
Марси,сериозна жена излезна машала.Ти ще ги свалиш,не се съмнявам,а като се приберете,как ще устоиш на вси4ките месни и тем подобни изкушения  chef Аз Съм само + 23 кг този път Sick и не знам как ще ги преборя после Confused Но аз си угаждам де,и все пържено и тестено ми се яде Wink
Нои4 ха 4естит ти аватар.Доста сте се трудили с Катето снощи Laughing Heart Eyes
Кате какво стана с конкурса?4акаме резултатите,да видя дали съм познала творбите ти Hug
Ели добре  сте се ориентирали Hug ХУбаво да си прекараш и по4инеш,децата също,баба и дядо да те отменят Hug
Пепи лъ4езарка е снахи4ката.Дано да се харесат Praynig

Марси,Ели,Дидка и останалите мам4ета, кога нау4ихте цветовете на арабски(децата са ни по4ти на една възраст)?Сега се у4им,но за малката вси4о е ахмар,азрак  и бортокали(като го забрави и асир му вика Mr. Green) Лудите ме хващат да повтарям,а искам да ги понау4и,преди да е по4нала у4илище,така и на двете ще ни е по-лесно. Crazy

Приятен ден на вси4ки,4е ме дърпат да рисуват Simple Smile

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Минавам да ви кажа добро утро, да дефилирам, ЕСТЕСТВЕНО след Любимата!!!!  Twisted Evil Mr. Green
Участвах само в категорията рекламирай България!! Можете да залагате, кое беше моето!!  Mr. Green На 3 точки съм от първото място, което за втори път ми се изплъзва, но е важно, че съм на първо място в сърцето на НОЯ!!!!!! Heart Eyes  Wink
Миле и аз съм + 20 и...... за сега преборих само 5  Sad

Общи условия

Активация на акаунт