31 арабско -отпускарско-бебешка/пак с контрол на входа/

  • 13 641
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 655
Абе момичета аз сериозно готвя охлюви, това е една игра в нета, още съм дечко, сигурно след някоя година сас Сами ще играем на playstation4 заедно!

# 271
  • Мнения: 560
Абе момичета аз сериозно готвя охлюви, това е една игра в нета, още съм дечко, сигурно след някоя година сас Сами ще играем на playstation4 заедно!
И аз и аз.Ту готвя,ту ви пиша.

# 272
  • Мнения: 560
Свеар,само не казвай,че са такива!  Shocked Shocked ShockedГледам черни са!

# 273
  • Мнения: 3 804
ПЕПИ отказали ги ,4е смени аватара Wink
СВЕАР още пла4е но по малко ина4е каките не можеш да ги изкараш оит басейна
а ако искате вярвайте вийдала съм скорпион в бг и то в класната ни стая,даскалото ни е било преди това сграда на ветеринарния и нашата стая беше в мазето до бившата дисекционна и един ден на стената се появи малък скорпион

# 274
  • Мнения: 1 655
Оле за какви страхотий приказвате!
Вижте мен с летене не можете да ме изплашито но змий, и дори жаби има ФОбия!
А скорпиони да не говорим! #Cussing out

# 275
  • Мнения: 914
Дтти Благодаря  ти за подкрепата но ако можеш ги махни че има много бременни ,а и не знам докъде стигна mln  Нали бе определена за петък
аЗ   отивам да преспивам децата ,а после пак ще ловя скопо и охлюви Впрочем четох в един сайт че е разрешено месото на охлювите като халал Тук при нас ги готвят на улицата и ги продават ,обичат ги всички както ние си обичаме семчиците

# 276
  • Мнения: 3 804
Дтти Благодаря  ти за подкрепата но ако можеш ги махни че има много бременни ,а и не знам докъде стигна mln  Нали бе определена за петък
аЗ   отивам да преспивам децата ,а после пак ще ловя скопо и охлюви Впрочем четох в един сайт че е разрешено месото на охлювите като халал Тук при нас ги готвят на улицата и ги продават ,обичат ги всички както ние си обичаме семчиците
охлювите или скорпионоте newsm78.ок махам ги

# 277
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ДЕСИ - за жалост не можах , купих си и за това разкарах аватара - нямам воля , мразя се   и   запалвам ...от яд ...тъй де с цигара ядът ми е по изразен някакси...

# 278
  • Мнения: 3 804
ДЕСИ - за жалост не можах , купих си и за това разкарах аватара - нямам воля , мразя се   и   запалвам ...от яд ...тъй де с цигара ядът ми е по изразен някакси...
не му е дошло времето още аз успях да ги откажа с даяна преди това бях по4ти на 2 кутии

# 279
  • Мнения: 1 655
Аз нахраних охлювите и ги сготвих,продадох ги и чакам следваща реколта!изчезвам и последния да отвори нова тема!
хахахахахах Joy Joy Joy Joy Joy

# 280
  • Мнения: 560
ДЕСИ - за жалост не можах , купих си и за това разкарах аватара - нямам воля , мразя се   и   запалвам ...от яд ...тъй де с цигара ядът ми е по изразен някакси...
Пепи,от колко години пушиш?
Аз никога не съм пушила,но за сметка на мен ,мъжа ми е комин.В къщи не пуши само на терасата.Алекс го имитира много добре със солети.Много е съсредоточен,като пуши,даже и изтръсква.

# 281
  • Мнения: 1 655
И най после ви изчетох!
то и снощи се поуляхме!ама днес отбора е по голям!

# 282
  • Мнения: 3 804
СВАТЕ снахати само да докопа цигарата на баща си и веднага я гаси,но един взела една не запалена и я навряла в устата си и пали запалката направо ми се изправих косите #Cussing out
и понеже само ти не си пускала тема преди да си легнеш пусни една

# 283
  • Мнения: 1 655
ох и аз пушех преди, докато си бях в бг пушех по почти кутия на ден, и в кувейт в началото беше так от скука, но забраниха да пушим докато сме в униформа!
пурво можеше само в местата за пушене и по заведеня ако си в униорма , но по едно време забраниха тотално.
 Е то след един 8 ч полет на банкок и дютито ти е било близо 10/11 часа и са ти омекнали платненките ,виждаш само възглавницата и после забравяш за цигари!
а и в кувейт пушех Шиша и намалих цигарите!
въпроса е навика с държенето на нещо в ръката!
като разбрах че съм бременна не съм запалила дори!
е сега от време на време прегрешавам, но за 1 месец не съм свършила една кутия!

# 284

Общи условия

Активация на акаунт