31 арабско -отпускарско-бебешка/пак с контрол на входа/

  • 13 641
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 461

Тази картинка нищо не ми говори, освен за играта, която играем с Кремито Laughing[/i]

Чудесна игра сте си намерили smile3532 smile3532 smile3532

Пепи, и ти ли имаш толкова медали? Joy

# 241
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Какво да кажа, осен че паксъм в издънка!!!

Креми включвай се за морална подкрепа и да защитим честта на нашата игра!!! Laughing

# 242
# 243
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
То тъй тъй батак, оставам ви да се посмеете!!! и да се присмея и аз на глупостта си  hahaha hahaha

# 244
  • Мнения: 560
Ноя,колко е часа при вас,че ти още не спиш?

# 245
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

Тази картинка нищо не ми говори, освен за играта, която играем с Кремито Laughing[/i]

Чудесна игра сте си намерили smile3532 smile3532 smile3532

Пепи, и ти ли имаш толкова медали? Joy
ееееееееееее , не разбира се  , но обичам да стрелям - за удоволствие - по картонени мишени . А ТО С ДУМИ МОЖЕ ДА РАНИШ МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО С ОРЪЖИЕ - не спа , мон ами ??? нищо лично !!!

# 246
  • Мнения: 560
Момичета,,Алекс се къпа сам тази вечер във ваната.А какво е направил? Shocked  #Crazy Ами всички шампоани(интимни,нормални),балсами и душ гелове са празни.За сметка на това,косата му лъщеше мн.добре.Какво да правя? Grinning Cry ?

# 247
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета,,Алекс се къпа сам тази вечер във ваната.А какво е направил? Shocked  #Crazy Ами всички шампоани(интимни,нормални),балсами и душ гелове са празни.За сметка на това,косата му лъщеше мн.добре.Какво да правя? Grinning Cry ?
    Joy Joy Joy представям си как ухае ...... ами как какво - наслаждавай се на мекота ,  лъскавина , миризма  и     Ч И С Т О Т А  !!! rotfImao rotfImbo rotfImao

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 01:14 от Пепи Чачева

# 248
  • Мнения: 560
Момичета,,Алекс се къпа сам тази вечер във ваната.А какво е направил? Shocked  #Crazy Ами всички шампоани(интимни,нормални),балсами и душ гелове са празни.За сметка на това,косата му лъщеше мн.добре.Какво да правя? Grinning Cry ?
    Joy Joy Joy представям си как ухае ...... ами как какво - наслаждавай се на мекота ,  лъскавина , миризма  и     Ч И С Т О Т А  !!! rotfImao rotfImbo rotfImao
Пепи,чистотата,лъскавината и миризмата са уникални!  Sick

# 249
  • Мнения: 914
Извинявам се за прекъсването Донесоха ни накрая лекарства от Франция
Сега му дадох и следващата седмицапак сме на преглед и ще правим анализи
Пепи аз бях почти 5 години в Бившия съветски ама тази снимка не съм я виждала
Отговарям и защо голямата ми дъщеря говореше на рускиРодена е там в Одеса когато пристигнахме в Мароко бе на 3 и половина годинки ,говореше само по руски ,тъй кото ние с тате говорим по руски и до сега понякога ,някои думи на бг и повечето на марокански Аз започнах да уча арабски по сериозно като дойдохме тук и четяхме заедно учебниците ,но тя се научи по бързо от мен
Да ви се похваля вчера се окъпахме в атлантическия океан ,разбира се с дрехите ,а и малкия ни юнак като го събори една вълна целия се окъпа Проблема е че както си седиш на брега понякога идват такива вълни че те заливат неочаквано и дърпат навътре Татко ни остави на брега и отиде да се помоли и отскочи до френското за виза най накрая му дадоха ,а ние се поизкъпахме и напекохме Добре че им бях взела един кат дрехи за преобличане Следващата седмица ще си вземем и плажен чадър Гулят так гулят
марси за какви приказки и дискове пишеше за бг или френски
Дидона Благодаря за приятната покана Много мило от твоя страна че ми показа нещичко от любимата ни Варна
Хайде приятна вечер на всички
Дани пробва ли нещо от рецептите или пак да ти пиша но на лични че нали има и други бремита

# 250
  • Мнения: 914
Браво на вас настроението е на нужното ниво При нас е 22 ч22 мин

# 251
  • Мнения: 560
Браво на вас настроението е на нужното ниво При нас е 22 ч22 мин
А при нас 01:23ч.При Ноя трябва да е към 04:24ч  newsm78

# 252
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
За сведене на пътниците и Дидонка е в играта с охлювите!!! rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo newsm44 smile3532 smile3508

# 253
  • Мнения: 914
Пепи ,Дидона ,Момичета как е времето в Бг
Тук и вече топло ,а по вечерите е малко прохладно Очакваме скорпиончета По цяла нощ се въртя и търся по ъгълите Като изгася лампата все си мисля че идва Мечтая си за едно хубаво наспиване в нашата България

# 254
  • Мнения: 560
За сведене на пътниците и Дидонка е в играта с охлювите!!! rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo newsm44 smile3532 smile3508
#2gunfire #2gunfire #2gunfire Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт