31 арабско -отпускарско-бебешка/пак с контрол на входа/

  • 13 664
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мисля, 4е разбрах идеята! аз много си раз4итам на пробите и грешките, но мисля,4е наложи ли се ще го проиграя! абе,  да питам къде са ви големите скоби ,аз съм пробвала вси4ко не успях да ги мерна?винаги ги копирам!

# 226
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
опааааааааа , Марси и аз много обичам да стрелям с калашникав  - Ноичка , требе да опиташ - свистенето на истински куршум е неописуемо наслаждение - за жалост не съм практиткувала от доста години и аз вси 10 -ки улучвах , ама и мен очичките ме изоставят......

# 227
  • Мнения: 3 463
Марси, разчитам утре да ми обясниш, но не като просветен работник. Twisted Evil Още ли си на лунната или  вече си изяла шоколада на Катето?

Пепи, вие сте били опасни, къде се събрахте такъв отбор по спортна стрелба? Мъжете ви знаят ли за тези  заложби? Mr. Green Къде си държите патлаците, под дюшека ли? Joy

# 228
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
мисля, 4е разбрах идеята! аз много си раз4итам на пробите и грешките, но мисля,4е наложи ли се ще го проиграя! абе,  да питам къде са ви големите скоби ,аз съм пробвала вси4ко не успях да ги мерна?винаги ги копирам!
Кои големи тези {} или []
и двете са след P,  двата клавиша едните със задържан Шифт, а другите без, на режим на писане английски!!!!тази вечер явно ще съм обучтелка, С риск да бъда обругана!!!  Twisted Evil

# 229
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много си полезна, кате, докато се налюпи народа, да загреем мозъците, после  на релакс!

# 230
  • Мнения: 3 463
] С риск да бъда обругана!!![/b][/url]  Twisted Evil[/i]

Забрави да допълнеш, че се кликва върху обруганата ти чест. Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil

# 231
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде народе не остана - 3 странички само, че като си дойде Десито след два часа да има работа - да пуска тема!!!! да може да тренира там урока!!!

# 232
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аа разчитам, че вече нямаш Нужда от поясняване за кликването!!!! Peace Heart Eyes Два пъти като ти се каже, би трябвало да запомниш!!!

# 233
  • Мнения: 3 463
Айде народе не остана - 3 странички само, че като си дойде Десито след два часа да има работа - да пуска тема!!!! да може да тренира там урока!!!

Не бързай толкова, че нали знаеш какво следва с новата тема:нов аватар newsm48

Аа разчитам, че вече нямаш Нужда от поясняване за кликването!!!! Peace Heart Eyes Два пъти като ти се каже, би трябвало да запомниш!!!

Абе, не е лошо да ме подсещаш дискретно, че вече от зор кликвам върху всичко. Joy

# 234
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Ноичка ти за македонска жилка чувала ли си -е , аз съм маке - като ми причернеее еее.... - точната стрелба ми е в кръвчицата - събужда демонииии...ммммм.... не е за разправяне .. но виж с ловна пушка не ме кефи аз съм по сериозните оружия ...

# 235
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
д  а    з   а  ба  в  им    те  м   п  о  т   о то     г  а   ва  Mr. Green

Twisted Evil

# 236
# 237
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
наш тати се завърна, лека! Mr. Green

# 238
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ти хубаво се забавляваш, ама превод в ефир??!!! Mr. Green

Тази картинка нищо не ми говори, освен за играта, която играем с Кремито Laughing

# 239
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Калашников - това е човека ,    а това ------ е ,  вие си знаете   не използвай да отнемеш живот

Общи условия

Активация на акаунт