Помощ, комари!

  • 6 994
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
Ние от една седмица сме с Райд(течен изпарител) и не виждам комари из къщи  Thinking Включвам го само за през ноща и отварям прозореца на стаята,но пък терасата ни е с мрежа.Не знам ако спите на прозорци без мрежи дали ще има ефект  Rolling Eyes Аз го купих от аптеката и аптекарката каза че няма никакъв проблем да го включвам в стаята на детето,само трябва прозореца да е отворен за да се проветрява  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 079
И аз с Райт се оправям. Няма комари изобщо, но пък има и мрежи на прозорците. Flutter
На вилата се оправяме с аутан и едно мляко "антизанзаре" (италиянско е, затова така му казвам).

# 17
  • Мнения: 313
Има много подходящо устройство  специално за деца на Chicco. Ползвам го и съм доволна. 
http://family-bg.com/images/2006/Antibuio_blister.jpg

# 18
  • Мнения: 7 112
Миналата година ползвахме таблетките на Райд. Имах чувството, че това чудо ги надрусва и  не се сещаха да ядат от мен.  Wink
Но щом е за Еличка, татко й да да й вее с палмови клонки.  Wink

# 19
  • до морето
  • Мнения: 208
Ние нямаме много проблеми с комарите защото имаме мрежи навсякъде,но ще ви разкажа една случка .За навън ми беше нужно да взема някакво мазило срещу комари.Момичето в аптеката се оказа млада майка и ми препоръча Zanzarin Bio-Lotion(Цинцарин био-лосион),става за кърмачета и малки деца ,а и на нея педиатърката й го препоръчала.Купих го .Вечерта сестра ми излиза и се намазва с него и след дeсет минути се връща за да се изкъпе.Миризмата била непоносима.Даже след банята, си миришеше.Не само комар,а и всичко живо държи на разстояние .Повече не сме го ползвали  и  ви препоръчвам да не си го купувате.

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 01:27 от Royzi

# 20
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Облачка, ние купихме 2 устройства на Чико с ултразвук против комари. Едното е за в ток, а другото на батерии. И двете са безвредни за бебета и малки деца. Много съм доволна. Няма кьорав комар вкъщи. Удобството на безконтактното устройство е че можеш да си го вземеш с теб и на заведение и на балкона да го сложиш и в количката докато спи дребосъка. Иначе за навън взех ролката на Чико против комари, ама още не съм я ползвала.

# 21
  • Мнения: 2 282
Но щом е за Еличка, татко й да да й вее с палмови клонки.  Wink
A може би по-добре с хризантемови?  newsm78

Благодаря ви много! Ще огледам устройството на Чико за редовна употреба, а изпарителя на Райд - за момента... макар че след 2 нощни дежурства почти не оцеляха комари из къщи  Mr. Green

Роузи, добре, че не си намазала малката...
А за препаратите за мазане - миналата година мъжа ми ходил за риба намазан с някакъв, който направо привлякъл всички налични комари. Каза, че през цялото време ходил в облак, кацали по него, но не им било явно до хапане. Язък, чуждо било мазилото, не му знам марката.

Общи условия

Активация на акаунт