Ползвате ли мъжки парфюми?

  • 11 007
  • 149
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 451
Не. Никога не съм ползвала. Ухаят ми на мъж и това си е. Laughing

# 121
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Не. Никога не съм ползвала. Ухаят ми на мъж и това си е. Laughing
Peace

# 122
  • Мнения: 636
Не знам дали се брои, но ползвам мъжкия рол он на Виши ( с червената капачка). Не е парфюм и за това не гласувам в анкетата.

# 123
Само едно нещо ми е чудно- толкова много момичета от форума казват- много ми харесват аромати на мъжки парфюми,но ползвам само женски, или тайно се пръскам от парфюма на мъжа ми- все едно някой е сложил забрана "ЖЕНИ НЕ ПОЛЗВАЙТЕ МЪЖКИ ПАРФЮМИ' - ТОВА СА САМО ЕТИКЕТИ,ИМА ТОЛКОВА НЕЖНИ МЪЖКИ ПАРФЮМИ И САМО ЗАЩОТ НЯКОЙ Е РЕШИЛ ТОВА ДА Е МЪЖКИ,А НЕ ЖЕНСКИ АРОМАТ И КРАЙ,ОБАЧЕ,АКО ПИШЕ,ЧЕ ТОЗИ АРОМАТ Е ЗА ЖЕНИ ,ЖЕНИТЕ ЩЕ СИ ГО КУПУВАТ МАСОВО;)нЕ ГО РАЗБИРАМ!


Точно това си мислех през цялото време, докато четях...

Аз харесвам и ползвам мъжкия Ултравиолет.

# 124
  • Мнения: 116
Аз ползвам предимно мъжки. от 1 година насам съм се влюбила в Black code на Армани Направо е божествен. newsm10

# 125
  • Мнения: 852
Да случва ми се понякога,но предпочитам дамските Peace

# 126
  • София
  • Мнения: 7 800
Да. Обожавам мъжките парфюми Bvlgari Aqva, Acqua Di Gio на Giorgio Armani и Game на Davidoff.  Heart Eyes

# 127
  • София
  • Мнения: 59
Да, почти всички които ползва мъжа ми. С изключение на Опиум на Ив сен Лоран - имам го, но с него не можах да свикна, даже сега го продавам  Laughing

# 128
  • София
  • Мнения: 3 680
Да имам няколко любими и много си ги харесвам
Скоро не съм се сещала да си ги купя.....
Напремер -Склуптор или Acqua Di Gio- ммммммммм Blush

# 129
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не ...не използвам мъжки парфюми !!!

# 130
  • Мнения: 148
О, да, но определени, защото някои миризми не отиват на нас жените.

# 131
  • Мнения: 520
Не ползвам!

# 132
  • Мнения: 1 559
Като бях малка използвах понякога. После разбрах, че мъжете са привлечени от дамските парфюми, както  аз от мъжките.

# 133
  • Мнения: 2 019
Никога не съм ползвала мъжки парфюми. Предпочитам женствените аромати.
Peace

# 134
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
не ползвам - има си достатъчно хубави дамски ... е, навремето се изкефих няколко пъти на Кензото на мъжО, признавам... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт