Ползвате ли мъжки парфюми?

  • 11 033
  • 149
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 677
С мъжът ми караме предимно на унисекс, но се е случвало да го ощетя с някоя друга пръска от мъжките му парфюми. Има аромати, на които просто не мога да устоя и последното нещо, което ме притеснява е дали въпросният парфюм е мъжки или женски.

# 61
  • Мнения: 3 317
Да,много ми харесват Peace

# 62
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
да в момента мъжа ми има един ,където много и ми харесва и аз тайничко го ползвам Wink Flutter

# 63
  • Мнения: 27 524
Да, понякога, но не често. Сестра ми пък само такива харесва.

# 64
  • Мнения: 1 101
Не, никога  Stop

# 65
  • Мнения: 2 427
Не съм мъж,ама ти отговарям.На мъжете в моят живот,не им е харесвало употребата на мъжки парфюми от жени.Аз лично никога не употребявам такива,просто защото не ми харесва да мириша на мъж.Падам си по много,много женствени аромати.Един единствен път съм си купувала мъжки парфюм"Олд Спейс" #Crazyако държите да отбележа Mr. Green(кошмар!),когато бях на 14 години,защото една моя несподелена любов от моя клас се фъскаше с такова.След което си намерих сериозно гадже,който ме вкара в правия път с ароматите Praynig.
Ако трябва да отворя една скоба с ваше позволение ще прибавя ,че в момента има точно обратната тенденция.Не знам дали ви е правило впечатление,но на мен да-когато тръгна из големите парфюмерии да търся подарък на моя любим,повечето мъжки парфюми имат много специфичен женски аромат,или поне някакъв унисекс привкус,с което избора ми доста се ограничава.Така че тенденцията в момента е тази ,че мъжете фонтят по-често на "Женско" Crazy

# 66
да ,обожавам ги . ползвам стрейт зелен .

# 67
  • София
  • Мнения: 1 482
Съгласна съм! В събота проучвах парфюмериите с цел да купя нещо ново за мъжа...Направи ми впечатление, че мъжкият XS Black примерно си мирише на женски парфюм. Мисля, че ми напомни на историческото Лайт Блу.

# 68
  • Мнения: 2 171
Харесвам мъжки аромати, но не как миришат върху мен, а на мъжа ми Laughing. Иначе любимите ми мъжки парфюми са: Chrome на Azzarro, Signature на S.Dupont, Jakomo, H.Boss и други, за които не се сещам в момента.

# 69
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Най-редовно.

Имам и дамски, но има мъжки аромати, на които просто не мога да устоя, като на пример Хром на Азаро, синия Живанши, Гуд Лайф на Давидоф, ЕксЕс на Рабан, Кензовците. Мъжът ми най-редовно бива ощетяван  Laughing това е, може би защото предпочитам по ефирните аромати, а дамските в по-голямата си част не са такива. Харесвам и Унисекс-а!

# 70
# 71
  • Мнения: 7 201
Никога не съм и не ползвам.

# 72
  • Мнения: 1 919
Да понякога!

# 73
  • Мнения: 2 241
Мноого рядко, даже май само един парфюм съм му нападала на мъжа ми, нещо на Картие беше, ама сега ми избяга името. newsm78

По принцип повече харесвам т.нар. тип унисекс като СК1, тях не отказвам. Simple Smile Типично мъжките миризми не мисля, че ми отиват.

# 74
  • Мнения: 1 299
Не ползвам, харесвам им миризмата, но някак си не ми е естествено да ползвам...

Общи условия

Активация на акаунт