Първо зъбче

  • 2 537
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 244
много благодаря за отговорите но то всъщност се оказа че зъбчето не е пробило и сега ooooh! сме сърдити..слагам му едно гелче кава се Pansoral ново е и е безвредно(можеш да слагаш колкот пъти искаш) така 4е сега чакам да видя кога ще се появи целия зъб  #Crazy

# 31
  • Мнения: 3 478
На 8 месеца, Т не е имала.

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
На 8 месеца, без проблем. Затова пък останалите ни разказаха играта  Tired

# 33
  • Мнения: 1 225
На 10 месеца ни поникна първото зъбче.

# 34
  • Мнения: 2 677
На седем месеца избиха долните два резци без абсолютно никакви симптоми. Сега горният му венец буквално е като трион - виждат се зъбите, но още не са пробили. Мъчи го температура, раздразнителен е, дърпа си ушите, лигави се, хапе всичко, което му попадне...

# 35
  • Мнения: 27 524
Края на 3-тия, два долни. Температура не е имал. Може да се вдигне, но еднократно за деня.

# 36
  • Мнения: 244
Края на 3-тия, два долни. Температура не е имал. Може да се вдигне, но еднократно за деня.

леле вие съвсем рано  Crazy аз още не съм сигурна кой точно ще избие пъри защото венците са побелели горе на кучешките идолу на резците така 4е тискам палци всичко да мине поне без среднощен рев  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 244
искам да се похваля имам си първи зъб  newsm44 долен резец сега чакаме д newsm47ругите

# 38
  • Мнения: 3 069
При нас изби на 1 година и 3 дни и то отгоре.
За 20 дни нареди 5 зъбчета но по обратния ред а не като по книжките.

# 39
  • Мнения: X
В последната седмица на 3-я месец случайно "попаднах" с лужичката на зъб- долен, кучешки /не резец/ отпред на венеца /а не точно отгоре!/...  #Crazy

# 40
  • Мнения: 731
Нашето първо зъбче изби в края на 8я месец - предно долно. Температура не съм мерила и не мисля, че е вдигал Бебо, но често мажех с Калгел щом се размрънка без очевидна друга причина.

Общи условия

Активация на акаунт