Знаете ли какво/КОГО видях 2

  • 53 915
  • 904
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 677
                    Коя от двете? Гала? Ама сте хейтърки вие с ПенаСим...

Смятам, че вече е време да разбера и аз какво значи "хейтърка"... за ССФ разбрах, ама за това - нц...  Thinking

Хейтърка идва от англ. глагол hate - мразя. Хейтърка е ССФ, която твърди, че Жени Калканджиева е грозна и проста, например.

# 886
  • София
  • Мнения: 1 481
Днес видях Мария Петрова до ректората. Дребничка и изглежда много млада. Всъщност тя може би си е млада, не зная.

# 887
  • Мнения: X
Вчера на една опашка... в една банка... тамън пред мен.... чакаше Венелин Петков от Btv! Flutter
Имах време да го разгледам - наистина е много готин! С едно пуловерче и раничка, точно върнал се от някакво затънтено кьоше на света.
И като истинска хейтърка не мога да не спомена, че това кьоше наистина ще да е било мнооого забутано, че даже и бръснар е нямало! Вратът му беше ама адски обрасъл! Нямам забележки други, хубаво си момчето, ама пък и аз предимно врата му гледах... Mr. Green

# 888
  • Мнения: 516
Днес  по обед - Недялко Йорданов в компанията на видно русенско пиянде от културния елит на града с нецензурен прякор. Не се клатушкаха. Wink

# 889
  • Мнения: 4 176
Тая тема не набъбна ли много? Да пускаме ли нова? Или се изчерпа?

# 890
  • Мнения: 6 417
Днес  по обед - Недялко Йорданов в компанията на видно русенско пиянде от културния елит на града с нецензурен прякор. Не се клатушкаха. Wink
Подпирали са се един друг, предполагам  Thinking

# 891
  • София
  • Мнения: 15 254

Никак даже не се е изчерпала.  Sunglasses

# 892
  • Мнения: 1 174
Видях Никола Манев, художника,  на входната си врата - съсед ни е. Wink

# 893
  • Мнения: 2 161
Видях Никола Манев на входната си врата - съсед ни е. Wink
Веднъж бяхме на една опашка за плащане на ток.Голям чаровник е.

# 894
  • Мнения: 7 420
   Видях  Zorie в последния номер на списание "Моето Бебе". Grinning

# 895
  • Мнения: 912
Така ли, браво на Zorie, дай линк или снимка;-)

# 896
  • София
  • Мнения: 7 097
Вратът му беше ама адски обрасъл! Нямам забележки други, хубаво си момчето, ама пък и аз предимно врата му гледах... Mr. Green

Вратът му явно винаги така си е обрасъл, защото го бях виждала преди време, не помня вече къде и същото ми направи впечатление.

# 897
  • Мнения: 246
До скоро, сигурно заради хубавото време, почти всяка вечер към 18 като си тръгвах от работа виждах Гъмзата да седи на една пейка с/у входа на офиса ни. Идваха негови приятели и се качваха в блока. На същата пейка често седеше и Евгени Минчев с онази Никол май беше....някаква певица.

А онзи ден мернах Иво Инджев - разходждаше се под ръка с една много хубава млада жена.

# 898
  • Мнения: 3 268
Брат ми видя преди около 2-3 седмици Димитър Пенев(2 пъти),Димитър Бербатов,Мартин Петров,Стилиян Петров и другите ни национали по футбол на мача България -  Люксембург,и отделно случайно на улицата Laughing
Еееееех,Бербатов......

# 899
  • софия
  • Мнения: 2 140
Поне два пъти месечно виждам Любо Пенев и с чиста съвест мога да кажа,че е много земен тип.

Общи условия

Активация на акаунт