Хитрини за чистене на къщата за нови майки или По-чиста къща за 30 минути

  • 6 082
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 004
Всичко, което не е за пред хора, бива набутвано в спалнята. Там гости не влизат. Sunglasses
Но това за бельото ми се струва много мърляшко  hahaha

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Еее, ти пък, това беше майтап!
Извинявай  bouquet

# 32
  • до канала
  • Мнения: 518
голям смях Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 33
Еее, ти пък, това беше майтап!
Извинявай  bouquet
Хайде, простено ти е! Laughing

# 34
Определено имах нужда от тази статия. Най-накрая се успокоих, че не само аз не мога да почистя като хората за 30 мин)))
Ще споделя една хитрина, за да намалите дрехите за гладене най-малко на половина. Не е много по-темата, но е от полза, поне при мен. и ТАКА - Като изперете сгънете дрехите и ги опънете, така че да се поскрие намачканото. Поставете дрехите една върху друга и най-отгоре нещо тежичко, за да натиска. След няколко часа ги сложете на простора и като изсъхнат, ще са в почти изгладен вид. На мен доста ми помага, да не ходя мноого измачкана из парковете и на пазар Grinning

# 35
  • Мнения: 226
А, яко!
Аз си мислех, че трябва да угаждам н амъжа и да подреждам всичко ...
А то имало и по-лесни начини!

Смях се наистина много!

Благодаря за статията!

# 36
  • Мнения: 17 407
Мога да добавя
Кош за детските играчки - който няма, да се снабди. При нужда всичко се намятква вътре скоростно, коша се покрива с шарена кърпа и се забутва на не-толкова-видимо място.
Време: 2 минути.

Палатката върши още по- добра работа, по голяма е Mr. Green

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Бу, тази тема си я пускала и преди. Признай си! Тъкмо бях родила, като я четох  Laughing
Много хубави идеи има де!  Laughing

# 38
  • Мнения: 11 607
Кой не му хареса нещо в интериора му - моля, има метла, кърпи и пр. нека изчисти сам! Аз няма да му преча!Ще ида на гости някъде!

# 39
  • Мнения: 8 242
Пък ако знаете мокрите кърпички как чистят полепнала мазнина с прах - мъж ми светна аспиратора докато излизаше да пуши 3 пъти  Crazy И химикал чистят чудесно! Абе ползваме ги за всичко - евтино, лесно и мирише готино Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт