Вече няма Постинор?! :(

  • 31 385
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Абе в тази държава май само правенето на пари се поощтрява Crossing Arms

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Цитат

В товята градина по часовник ли никнат чушки и прасковки, а мислила ли си, когато си я наторявала, как и кога ще мине кокошката да оклъцка напъпилото? М? И не си ли хвърляла найлон, пък той вместо уребрен, да се окаже тип цедка? М? Или пък реши да подуха и вземе да отвее найлона, та пръсне малко дъЖ и опала - градината с роса.... М? Ше чакаш да ти цъфне божура - нанайци. После иди обяснявай на седянката как си мислила и премисляла колко семена трябват, за да израсте черешка в китната ти росна градина! Пък недай Боже никому песъчлива и не благодатна градина. Плеви я, тори я, ори я по няколко пъти на ден - пак нанайци наесен плодове ще береш.

 
Еййй припадам  newsm62 rotfImbo smile3521
Как ги съчиняваш  Joy newsm10

 bowuu amiiii
rotfImao rotfImao smile3532 hahaha hahaha hahaha

# 122
  • Мнения: 411
Аха,познат ми е много добре постинора  Whistling Пила съм го два пъти.Е,щом има добър заместител  Wink Но да не се налага,че действа удърно на организма като все едно да изгълташ цяла опаковка противозачатъчни наведнъж.Затова слагайте наелона  Crazy

# 123
  • Мнения: 4 447
Какво е наелон?

# 124
# 125
  • София
  • Мнения: 1 185
Постинора спасява, особено когато не си готов да поемеш отговорността, но щом има заместител всичко е ОК. Остава си обаче факта, че за по-малките, правещи секс 25 лева са си много и може дори да не успеят да ги намерят, ако стане гаф, та от тази гледна точка заместителя не е добър, но все пак го има!

# 126
  • Мнения: 961
Съжалих 356 пъти, че снощи пуснахме малките работници в градинита, а не метнахме един найлон..... пфу,  Praynig дано периода да е сушав, че за нови плодове в кошницата не съм готова да слагам.
Разби ме  Joy  Joy  Joy
По темата - печалбарската история на бг  фармацията  Mr. Green
Peace

# 127

Общи условия

Активация на акаунт