Много ли са 60 кг?

  • 3 091
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 814
amo, здравей! Точно днес си бях обула бяло панталонче, когато моя позната ме срещна до кварталния магазин и ми каза: " Ауууууууу! Колко добре изглеждаш, като си понапълняла!"
Това ми се случва за втори път тази седмица! Е, при ръст 170 см. и 65 кг. и с оглед възрастта ми, която не е порок  Wink, самата аз зная, че съм сложила примерно 4-5 кг. отгоре и които не мога да смъкна, не че се старая особено, но ми стана неприятно друг да го каже! Затова напълно те разбирам, но е важно не кой какво казва, а как ти се възприемаш и как се чувстваш! Ще ти кажа моят девиз какъв е, опитах се да го предам и на дъщеря си :" Живей в съгласие със себе си!" А мнението на другите е само катализатор и не се връзвай на всяко изразено мнение, нали знаеш вица за женското приятелство Laughing!

# 31
  • Мнения: 4 770
 

      Арита, май си права за това, че хората ни харесват, а ние само се впрягаме. Аз като бях понапълняла един приятел ми вика "лелее страхотна си, какви са тия форми, много ти е добре така"   Shocked Shocked Shocked     А аз  #Cussing out #2gunfire   
     
     
     hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 621
Ми отговора на въпроса е - зависи. Аз съм 168 и съм 68 и 68 са ми много щот съм на 32, фигурата ми е тип по-скоро мъжка - тесен ханш, широки рамена, нямам бричове ама и почти нямам талия, трупам на корем, ръце и на вътрешната част на бедрата. Майка ми е 165 и е 67 кг и килата са й пИрфектни - тя е с женска фигура - млака талия, по-широк ханш и т.н. и тез кила и стоят супер! Така че дали килата са ти много или малко зависи от структурата, от скелета, от възрастта и най-вече от очите на мъжа ти Mr. Green

# 33
  • Мнения: 814
 

       Аз като бях понапълняла един приятел ми вика "лелее страхотна си, какви са тия форми, много ти е добре така"   Shocked Shocked Shocked     А аз  #Cussing out #2gunfire   
     
     
     hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Просто Петя, напълно съм съгласна с теб, че се впрягаме повече, отколкото е необходимо. Самото прибавяне на някой и друг килограм предизвиква дискомфорт, нарушава вътрешната ни хармония  и  акцентира мисълта ни само в това, което сме качили отгоре Confused . Не винаги това е трагедията, която си представяме и изживяваме, но на мен много ми се иска да  смъкна поне половинката на добавеното. А от личен опит зная, че малко килограми мноооооого трудно се смъкват. Не се отказвам да опитвам, но като не се получи, няма да се  #2gunfire, а пак ще опитвам... пак  Peace.

# 34
  • Мнения: 7 263
Всички са ти писали почти едно и също и аз да ти кажа.
Никакво значение няма колко тежиш, ако се чувстваш и изглеждаш добре според теб самата и според близките ти.
Аз самата съм 164 и вече съм 60 кг. след кратка схватка с килцата. Н при мен те ми пречеха и на външността и самочувствието и на здравето. Имах подкрепата на фемилито като свалях и съм доволна от резултата. Мисля сега да задържам.
Пропуснах - тази година и аз навърших 40 и донякъде не съм съгласна с Марси че на тази възраст едва ли не не е възможно да се свалят килограми. Ако имаш воля, мотивация и може би и професионална помощ - става, лесно няма / но според мен и на 20 не е лесно, макар че на мен на 20, че и на 30 не ми се е налагало да пазя диети/.
Та така АМО - ако решиш че искаш да редуцираш малко килцата вземи съвети за храненето от специалист или и от тук от форума.
Да не говорим, че наистина структурата на хората е различна - аз например много се харесвам със 60-те си килограма, но има мами на моя ръст с тегло 55, че и надолу. Важно е и тези килограми какво са - мускулна маса, сланина, вода ....
Поздрави и не унивай
Ааааааааааа и още нещо - купи си белия панталон - сигурна съм че ще ти стои добре  
  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 268
Скъпа, не се коси напразно-на хората устите не можеш да затвориш.Аз съм на 40 г., висока съм 158, и съм 58 кг.Не се харесвам  особено, не че се имам зъ дебелана.Просто имам отпуснат корем, защото имам две раждания, рязко напълняване и в двете бремености.От 43 станах 65 първия път.Никой не ми е виновен, кано ме мързи да правя коремни преси, нали?Е, живея си и така добре, гледам да не му изтърва края-да не качвам над 61 през зимния период, опитвам се да пешеходствам и да пия вода в големи количества. Важното е да не се предаваме. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт