Лесно ли се разчувствате?

  • 1 637
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Да. Аз съм доста чувствителна така или иначе. Качество на интелигентните, каво да правиш...  Wink

# 31
  • Мнения: 5 577
Аз като неинтелигентна - не. Много яко копеле съм. Никога не плача на филми, тъжни истории и прочие али-бали.

Само и единствено за болни дечица, за нищо друго.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Лесно се разчувствам, но не го показвам.

# 33
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
да това ми се отдава Flutter

# 34
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Да лесно ми се отдава.... Hug
Вили

# 35
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Понякога - стрелец съм и мога да ревна за някое животинче, но пък друго да не ме впечатли ... Зависи  Peace

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Да, от най-малкото нещо съм готова да ги зароня едни... И много ме е яд, но просто не мога да се удържам Sad

# 37
  • Мнения: 4 733
Лесно ми се пали душата, да.

# 38
  • Мнения: 2 336
Толкова съм чувствителна, та чак ревлива. Ама както казахте вече - рак съм. Нормално било.

# 39
  • Мнения: X
Понякога - стрелец съм и мога да ревна за някое животинче, но пък друго да не ме впечатли ... Зависи  Peace
Peace
И аз съм стрелец и рева за животни и нещастници, останали без дом. Или за някой, който, въпреки всичките си старания, не е успял да постигне голямата си мечта. Но иначе за други неща съм доста коравосърдечна.

# 40
  • Мнения: 7 201
Аз съм скорпион и е съвсем в реда на
нещата да съм еталон за чувствителност.
Всичко може да ме разчувства. Ама всичко!
И аз аз съм скорпион и съм до болка чувствителна!

# 41
  • Мнения: 131
Лесно.Най-вече като чуя нещо за катастрофи,убийства,нещастни случаи,и на тъжни филми плача.

# 42
  • Мнения: 4 770
  Лееееле, започвам да се успокоявам...  Rolling Eyes  Значи не съм само аз.   Hug

# 43
  • Мнения: 698
Като че ли закоравях с годините...  Rolling Eyes - навремето бях по-емоционална.
Сега съм обикновена преуморена откачалка.  Mr. Green
А и съзнателно гледам да не ми се случва много често.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт