Сезонни намаления в Пловдив

  • 4 910
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ох, във Фокс-а има страхотни неща, ама супер скъпотия- чорапогащник като за дъщеря ми 19 лева  Crazy, три чифта чорапки за 14, ако скоро се завърти промоция свиркайте  Flutter

и аз вчера гледах във Фокс, егати цените. Харесах за Вики едно гащеризонче червено, много мекичко и познайте - 46 лв.  #Crazy Е не са познали..

# 16
Ф ЕР АУТЛЕТ ОЩЕ НЕ СА ПРИБРАЛИ ЛЕТНИТЕ ДРЕХИ И ИМА СУПЕР НЕЩА ОЩЕ В ПРОМОЦИЯ ЗИМНИТЕ ПАЛТА СА  ПО 150ЛВ И СА НАПРАВО ФАНТАСТИКА СЪЩО ИМА И СТРАХОТНИ ПУЛОВЕРИ НА РАКСЕВСКИ ПО 49ЛВ. ЯКЕТА ПО 69ЛВ. Rolling Eyes

# 17
магазин ер аутлет се намира на ул. Г.Бенковски 7 до бар Макалали Капана Там дрехите са гарантирано маркови а не ментета.

# 18
# 19
  • Мнения: 154
записвам се да следя темата

# 20
  • Мнения: 624
Записвам се и аз Peace

# 21
  • Мнения: 1 283
Във FASHION PLASE който е до "Папараци" има също много яки дрехи.Работят до 12 вечерта,което е супер и е единствения магазин за дрехи, който дава на изплащане.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Записвам се и аз!!!  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 251
Днес минавайки през Фокса на главната видях, че има промоция 2+2 - плащаш две неща, а другите две с по-ниска цена получаваш като подарък! Та мисля да се разходя и да видя нещо за малкия да купя, ако някоя мама вече е била нека сподели има ли хубави нещица за 5-6 месечно бебе!

Общи условия

Активация на акаунт