колко деца искате да имате?

  • 4 118
  • 147
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 891
Искам минимум 2

# 121
  • Мнения: 79
Мами  Wink, аз като бях млада...  bouquet исках седем, но след първите две доста си редактирах мечтата... Shocked
Сега очаквам да чуя сърцето на третата рожба, но ще се боря за още... Grinning

# 122
  • Мнения: 1 555
Живот и здраве искаме да имаме три деца !!!

# 123
  • София
  • Мнения: 11 716
Още от малка исках две деца и вече ги имам.Да са ми живи и здрави!

# 124
  • Мнения: 853
Обожавам децата,чак ми се иска синьт ми (на 3,5г) да не пораства ,но май няма да ми се случи отново щастието от поне още едно дете

# 125
  • Мнения: 2 180
Защо няма опция 0  newsm78

# 126
  • Мнения: 27 524
Две май, но още не съм 100 процента сигурна  Grinning

# 127
  • Мнения: 1 655
Аз искам 3!
Преди да забременея мъжа ми казваше че иска 2!сега казва че иска 4, но е навит и на 3!
е това сме жените все на нашата да става

# 128
  • Мнения: 532
Имаме 1 дете до тук и със сигурност сме планирали второ след поне 1 година.А третото го искаме,но ще видим ще ни стигнат ли силите за него.Така,че за сега е само като мечта  - три деца.

# 129
  • Мнения: 819
Искаме 2 /за сега/ , скоро ще започваме да работим за второто. Не знам дали защото мисълта ми е все там, ама снощи сънувах, че съм бременна с близнаци  Crazy Joy Събудих се лееееко притеснена  Laughing А може и някакъв знак да е, знам ли  Grinning

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Нямам нищо против 2,но май ще си остана с 1.

# 131
  • Мнения: 1 044
По принцип 2. Засега една хала на 2г. 8м. ми стига. Може би като поотрасне малко, ще се замисля сериозно. Лошото е, че не съм и първа младост и не е хубаво да се отлага, ама с две бебета #Crazy Категорично не!

# 132
Имаме си един страхотен син, засега! Дай боже да станат 3!

# 133
  • Мнения: 819
По принцип 2. Засега една хала на 2г. 8м. ми стига. Може би като поотрасне малко, ще се замисля сериозно. Лошото е, че не съм и първа младост и не е хубаво да се отлага, ама с две бебета #Crazy Категорично не!

Е, и аз така мислех само допреди година. Определено исках един ден да имам 2 деца, но в никакъв случай преди 5 г.  Сега съм по-спокойна, госпожицата вече е по-самостоятелна и разбрана, а и тя много иска и все ме пита  Laughing

# 134
  • Мнения: 48
Със мъжът ми сме единодушни-3.Като едното искаме да си го осиновим. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт