Проблем! Моятя дъщеричка се изпишва рядко

  • 1 641
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Пишкаме около 4 пъти  на ден   без памперс е  много се поти но и много вода приема мисля че е нормално Peace Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 555
И аз преди 2 седмици имах подобни притеснения, Радинка пишкаше 3-4 пъти на ден, но много се поти в горещината. Вечер като се разхлади и пишка по-често.

# 17
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Вие ми взехте акъла  Shocked Наистина ли толкова малко пишкат децата???
3-4 пъти ми се вижда страшно малко, моят син пишка поне 8-9 пъти на ден (без памперс е от месец)...

# 18
  • Мнения: 3 810
Аз пък се замислих, че все момиченцата пишкат по малко newsm78
Няма ли тема "Моят син се изпишва рядко"

# 19
  • Мнения: 3 886
Вие ми взехте акъла  Shocked Наистина ли толкова малко пишкат децата???
3-4 пъти ми се вижда страшно малко, моят син пишка поне 8-9 пъти на ден (без памперс е от месец)...
Олимпия браво значи успяхте.Ще намали пишкането  може би но по натам ДИДИ няма вече нито 1 напикаване от 1 седмица за сега де Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 24 467
Вие ми взехте акъла  Shocked Наистина ли толкова малко пишкат децата???
3-4 пъти ми се вижда страшно малко, моят син пишка поне 8-9 пъти на ден (без памперс е от месец)...

Когато детето е на година е нормално да пишка по- често, по физиологични причини. Едно дете на 3-4 години обаче го прави много по- рядко.
Не разбрах питащата какво намира за "рядко"- колко пъти.
Определено не намирам за добра идея връщането на памперса на тригодишно дете. Първо не се знае дали е налице проблем, за да се връща и забавя развитието на детето. Второ- връщането на памперса едва ли е решение, ако е налице проблем въобще.

# 21
  • Мнения: 3 268
И моята пишка рядко.Личния ни лекар каза,че има голям пикочен мехур.Физиология.

# 22
  • Мнения: 3 146
[

Когато детето е на година е нормално да пишка по- често, по физиологични причини. Едно дете на 3-4 години обаче го прави много по- рядко.
Не разбрах питащата какво намира за "рядко"- колко пъти.
Определено не намирам за добра идея връщането на памперса на тригодишно дете. Първо не се знае дали е налице проблем, за да се връща и забавя развитието на детето. Второ- връщането на памперса едва ли е решение, ако е налице проблем въобще.
Peace
И аз мисля, че не е добре да се връща памперса.
На година пикочният мехур на детенцито е малък и затова пишка по-често, но и при възрастен човек е вредно да не пишка повече от 10-12 часа.

Общи условия

Активация на акаунт