32 арабско-българска победоносна

  • 13 352
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 655
Честио нова темичка  bouquet
то аз докато се разпиша и тя остаряла ама като сте зачесали тези клавиатури! hit
Грамотатабеше жестока!
А катето равна няма по конкурси, тя и на гинес се е явявало кой като нея, нали на хоро беше в морската градина!

# 46
  • Мнения: 3 461

А катето равна няма по конкурси, тя и на гинес се е явявало кой като нея, нали на хоро беше в морската градина!

Бях забравила хорото, като й пиша биографията ще го включа. Mr. Green Креми, как така по първи петли днес, а не със совите довечера? Wink

# 47
  • Мнения: 1 184
А да питам организаторката други номинации и грамоти ще има ли newsm78
Тя ме заплаши, че ще ми напише и на мен една грамота, но още си я чакам  smile3506.
Галенце, успокоих се мила  Hug. Освен това на теб не мога да се сърдя. Нали си ми партньорка в танците  Mr. Green  Hug.

И алооооо отбора на стобора - за вас обеден сън няма ли бееееее , какво сте закудкудякали ааааа  аз съм уморен човек требе да почивам , айде къшшшш ,  че няма да ви стъпя у форума   ааааа  , НИЩО ЛИЧНО !!!
Пепи, недей така миличка. Ти си ни душата на компанията. Недей се зарича толкова категорично Naughty  Hug.

# 48
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ееее Ели, ти искаш днес да си разкрия всичките карти, да в иицзам грамоти на всичките н авсеки за по нещо и после какво?!! Rolling Eyes Mr. Green

Имам едно на ум, ама да видим, как ще се държиш.... ако се разписваш толкова "често" може и на друг да ти дам приза!!!! Mr. Green
Динче, ти къде се загуби за няколко часа, уплаши се от пепито и дим да те няма - щеш, не щеш, захлюпи се да спиш??!!!  Mr. Green 

# 49
  • Мнения: 1 184
Имам едно на ум, ама да видим, как ще се държиш.... ако се разписваш толкова "често" може и на друг да ти дам приза!!!! Mr. Green
Е, днес не може да отречеш, че с Галето сме много редовни  Twisted Evil. Дори май другите се пооплашиха и от сутринта не са се разписвали  Joy /визирам Деси и Дидонка, а и Креми макар/. Марси сигурно се е съсредоточила в диетите  Hug /евала ви на вас двете с Ноя, много сте сериозни  newsm10/.
Миленката дали ще се разпише утре  newsm78???

# 50
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ели не съм ,наядах се като правя ве4еря пица и разни сосове, как да стане! изпапках си сладоледа предсро4но, голяма гадост беше , но да не скина  кеф4ето на тати! не оби4ам сладолед! оба4е муса дето правих, шоколадовия -последно пу за мене беше! и още издънка имам една пани4ка мешуиа! абе не ставам за лунати4ка! по-добре да си бях яла нвд  или яйцата!на мене водата само ми мие 4ервата и е фактор за плюскане, не за слабеене!така,4е ям си, но щ? го мъ4им !

# 51
  • Мнения: 1 655
aз съм тук, приспиваме се с музика
и се люлеем
вашите такива гевезета ли са
все залепен за мен уууууууууууууу

# 52
  • Мнения: 3 461
Марси, и аз да не остана по-назад, нали трябва да се поддържаме  Laughing

Креми, Д.Т. е като гербова марка след операцията, ходи след всички и раздава прегръдки и целувки и непрекъснато идва да се гушка.

Кате, за аватара избягваш въпроса, за това ли ми връчи грамота да ми приспиш вниманието? Mr. Green

Ели, макар, че много се изчервяват, Деси и Дидона са безстрашни, сега пък от както са тандем още повече. Laughing

Чух се с Милена, добре е, но се е заразила от преяждането дето ни гони всичките.

# 53
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Кой каза преяжданееее - оф ,  "измъчихме се " с един порк , нали така беше прасе - требе да уча енглиш , заради снахата....подавайте  още думички , че така по ще си ги лепна у мозъка....Ужассссттт .... Цветка гледа едни ужаси и кръвища , както съм се наплюскара , не е за моите нерви...Ма какво е туй чудо - малките обожават психо т трилъри и ужасии....

# 54
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
айде бе банда, няма ли да има купони!!
по bTV  дават шакира - връткам с нея в такт!!!!


# 55
  • Мнения: 3 461
Неща като авторско право над стария ми аватар говорят ли ти нещо? Twisted Evil И си фокусирай окото, Биг Сис, че го е хванал страбизъм дивергенс rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Пепи, да не гледаш на червено след екшъна на Цвети. Mr. Green

# 56
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Днес цял ден ми говориш с медицински термини и нищо не разбирам.... то може и от русото да е, ама въпреки всичко не разбирам!!!! Embarassed Crossing Arms Whistling
Готова съм за нов аватар, естествено правата пак ще са мои!!! Mr. Green
Чакам идеи и естствено да се разберем как ще ми плащаш този път!! Whistling Whistling

# 57
  • Мнения: 3 461
Днес цял ден ми говориш с медицински термини и нищо не разбирам.... то може и от русото да е, ама въпреки всичко не разбирам!!!! Embarassed Crossing Arms Whistling
Готова съм за нов аватар, естествено правата пак ще са мои!!! Mr. Green
Чакам идеи и естствено да се разберем как ще ми плащаш този път!! Whistling Whistling


Сори, не е дивергенс,  а конвергенс. По нашенски разноглед, очите му се събират на вътре(конвергенс), навън (дивергенс). Laughing

Джизъс, и ти ли Бруте?  Twisted Evil Натурално ще ти плащам, и за какво като аз давам идеите, и после на мой гръб трупаш слава и печелиш конкурси. Twisted Evil Абе, ще се разберем, темата ще свърши докато се наканиш. Money

# 58
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Другия път който пуска темата,да я кръсти спамо-чат арабско-българска!!!

и да не се обждаме на очи, щото това е едното моето!!! #Cussing out Mr. Green

# 59
  • Мнения: 3 461

и да не се обждаме на очи, щото това е едното моето!!! #Cussing out Mr. Green[/i]

Преди или след фотошопа? Mr. GreenКазах да си фокусираш погледа, а не да го рееш в друга посока, ако ще играеш всевиждащото око. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт